peugeot-508-facelifting

Peugeot 508 – facelifting

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Peugeot 508 już wkrótce pojawi się w nowej wersji. Model po faceliftingu zyska nieco zmnieniony przód, nowe lampy z przodu i z tyłu, spójne z linią marki oraz drobne zmiany we wnętrzu.

Zanim poznamy prawdziwy wygląd nowego Peugeot 508 i samochód nabierze nowego wyrazu, możemy przyjrzeć się jak zmiany mogłyby wyglądać, dzięki pracy blogera RM.Design. Czy taka wersja Wam się podoba?

źródło: RM.Design

Szukasz tego?

Galeria

The following two tabs change content below.
Jędrzej

Jędrzej

właściciel, redaktor w Francuskie.pl
Wielki miłośnik motoryzacji francuskiej, autor książek, artykułów i prezentacji na temat samochodów. Fotograf, autor wielu sesji zdjęciowych, które znajdziecie na www.francuskie.pl. Podróżnik, pomysłodawca i uczestnik wielu dalekich i nietypowych wyjazdów samochodem. Kreatywny optymista o wielu obliczach.

11 myśli nt. „Peugeot 508 – facelifting”

  1. Aż zachciało mi się się cytować klasyka, którego nie lubię ;): Szefowie i Peugeocie nie idźcie tą drogą :D! Coraz bardziej nijako…ale zawsze moge się mylić ;).

  2. Niech lepiej przyłożą się do rozwiązań technicznych – znowu mam wezwanie na kampanię serwisową. Ile można do cholery – za testowanie auta płaci się testującemu, a nie odwrotnie.

  3. @Michał – no tak, ale tu jest Polska i tu wszystko jest na odwrót :D!

  4. Kiedy pojawi się zmodernizowana wersja ?, ciekaw jestem czy zmieni się coś pod względem wyposażenia. Np: wentylowane fotele, systemy bezpieczeństwa. Jak kupowałem pare lat temu 407, to mogłem zamówić poduszkę kolanową, boczne poduszki w tylnych fotelach – w 508 nie można mieć takich opcji. 

  5. Podejrzewam, że zostanie oficjalnie zaprezentowana na przyszłorocznym salonie w Genewie. Są już jeżdżące egzemplarze, ale na razie prezentuje się je tylko i wyłącznie wewnątrz koncernu.

  6. Taa, bo na Polskę wysyłają auta z innych linii produkcyjnych niż do starej UE ;)

  7. Przepraszam, jaka „kampania serwisowa”, gdzie, kto? Czego siejesz bzdurną propagandę człowieku, pisząc takie bajki?

  8. Na pewno jeździsz Peugeotem? Jakim modelem i czego dotyczyła kampania serwisowa?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *