Bunt fanów Renault Twingo. Fala protestów zalała polskie ulice!

4 51

Polskie miasta zalała fala miłośników Renault Twingo. Tłumy przeszły ulicami Warszawy, Krakowa, Poznania, Wrocławia i Łodzi. Fani protestują przeciwko usunięciu małego modelu z oferty. Część z osób biorących udział w buncie przykuło się do kierownic swoich samochodów i zapowiadają, że nie wyjdą z nich, dopóki Renault nie zmieni swojej decyzji.

TO ŻART – INFORMACJA Z 1 KWIETNIA

Marka Renault niedawno zapowiedziała, że zamierza wycofać model Twingo z oferty. Oznacza, to że pojazd po face liftingu, który zadebiutował podczas tegorocznych targów motoryzacyjnych w Genewie, nie będzie sprzedawany w naszym kraju. Decyzja bardzo nie spodobała się miłośnikom modelu. Właściciele, kluby oraz stowarzyszenia skupiające fanów Renault Twingo opanowały polskie ulice. Tłumy przeszły głównymi arterami miast skandując: „Gdzie jest Twingo?” i blokując ruch na kilka godzin. Na murach pojawiły się graffiti przedstawiające wizerunek pojazdu.

Protest zaczął się spokojnie, ale wkrótce może przerodzić się w prawdziwy bunt. Część właścicieli przykuło się do kierownic swoich samochodów i grożą, że nie wyjdą, jeśli Renault nie spełni żądań, inni zapowiadają „głodówkę paliwową”, tzn., że już nigdy nie zatankują swojego Twingo. Będziemy informować Was na bieżąco z sytuacji w Warszawie, Krakowie, Poznaniu, we Wrocławiu i Łodzi.

Galeria

Wpis nie ma dodatkowych zdjęć.
Jeśli na powyższej liście nie ma Twojego wydarzenia zajrzyj tutaj

polecamy

Może ci się spodobać również
avatar
4 Wątki komentarzy
0 Odpowiedzi na wątki
0 Obserwujący
 
Komentarz z największą ilością reakcji
Najciekawszy wątek komentarza
4 Autorzy komentarzy
Z jak zazdrośćFan puntolotówArturlu Autorzy ostatnich komentarzy
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
lu
Gość
lu

Wszystkie 3 auta jeżdżące po Polsce się zebrały? I to jeszcze 1 kwietnia!

Artur
Gość
Artur

W Grójcu już płoną opony !

Fan puntolotów
Gość
Fan puntolotów

A fani punciaków nie mogli się zebrać ??, tylko ja po internetach muszę chodzić i przypominać, byśmy przywrócili te auto do życia

Z jak zazdrość
Gość
Z jak zazdrość

Teraz to już nie wiem czy to jest prawda czy fikcja . Ale takie coś powinni zrobić Niemcy dawno temu żeby wskrzesić markę Trabant a u nas Syrena i Polonez.