DS Automobiles ominie targi w Genewie, kiedy zobaczymy DS 8?

0 9

Wielu znanych producentów zamierza opuścić przyszłoroczne targi motoryzacyjne w Genewie. Według francuskiego magazynu Largus, jednym z nich jest DS Automobiles. Kiedy w końcu zobaczymy luksusowy model DS 8?

Coraz więcej producentów zamierza ominąć salon samochodowy w Genewie. Wśród wielkich nieobecnych będą marki: Jaguar Land Rover, Ford, Volvo i najprawdopodobniej także DS Automobiles. Jak podaje magazyn Largus, producent chce zrezygnować z imprezy.

Na salonie samochodowym w Paryżu firma DS Automobiles zaprezentowała nowy crossover DS 3 Crossback zarówno w wersji spalinowej, jak i elektrycznej E-Tense. Pojazd ma rywalizować na rynku z Audi Q2. Wygląda na to, że luksusowa marka Grupy PSA nie przygotowała nic na marcową imprezę w Genewie, jakie zatem ma plany na przyszłość? Cały czas czekamy na luksusowy model DS 8. Samochód według francuskiego magazynu Largus zadebiutuje najprawdopodobniej w kwietniu na targach w Szanghaju ponieważ limuzyna w pierwszej kolejności trafi na rynek chiński.

Na salonie samochodowym w Genewie zagości na pewno nowy koncepcyjny model Citroena o napędzie elektrycznym, który ma zapowiadać kolejną generację Cactusa. Mamy również nadzieję, na prezentację kolejnej odsłony Renault Clio oraz Peugeota 208. Na razie nie wiadomo, czy w Genewie zobaczymy markę Opel, aczkolwiek niemiecki producent w przyszłym roku planuje premierę nowej Corsy.

Źródło: Largus.fr

Galeria

Wpis nie ma dodatkowych zdjęć.
Jeśli na powyższej liście nie ma Twojego wydarzenia zajrzyj tutaj

polecamy

Może ci się spodobać również
avatar
  Subskrybuj  
Powiadom o