Chat with us, powered by LiveChat

Jedyne w swoim rodzaju Renault Clio spotkane w Warszawie

0 3 346

Zwraca uwagę i wywołuje pozytywne emocje wszędzie, gdzie tylko się pojawi. Na jednej z warszawskich ulic spotkaliśmy jedyne w swoim rodzaju Renault Clio.

Niezwykłe, błyszczące w słońcu kolory pokrywające nadwozie Renault Clio już z daleka rzucają się w oczy. Samochód nie mógł więc umknąć naszej uwadze, gdy stał zaparkowany przy ul. Nowogrodzkiej w Warszawie. Jak się okazało, jest to samochód testowy firmy Detailinglab zajmującej się detailingiem pojazdów oraz zmianą barwy nadwozia za pomocą folii. Takiej zmianie poddane zostało właśnie widoczne na zdjęciach Clio.

Oryginalna wersja miejskiego Renault została oklejona folią chrom o efekcie kameleona, która potrafi zmieniać kolor od zielonego przez żółty po ciemny pomarańczowy. Skąd pomysł na kolorowe Renault Clio? Firma Detailinglab uważa, że życie jest zbyt krótkie, by jeździć samochodami w ponurych barwach. Efekt został wybrany ze względu na swój wyjątkowy charakter. Nie ma szans, że spotkamy drugie takie Renault na drodze. Sami przyznajcie, że efekt robi wrażenie.

Oprócz nowego koloru, Renault Clio zostało wyposażone w zderzak od modelu po face liftingu oraz nowy zestaw felg w ciemnym graficie. W samochodzie wymieniono zmęczone reflektory, które dodatkowo zabezpieczono folią ochronną PPF.

Galeria

Jeśli na powyższej liście nie ma Twojego wydarzenia zajrzyj tutaj

polecamy

Może ci się spodobać również
avatar
  Subskrybuj  
Powiadom o