Noc Rabatów w Keller Gliwice

0 2

Dealer samochodów marki Renault, Keller Gliwice zaprasza do siebie o niecodziennej wieczornej porze. Odbędzie się tam wyjątkowy wieczór pod hasłem Noc Rabatów. Jakie atrakcje czekają odwiedzających?

Noc Rabatów w Keller Gliwice, jest to bardzo dobra okazja do tego, by oderwać się na chwilę od codzienności i spędzić wieczór w gronie ludzi z pasją do życia i motoryzacji oraz przekonać się o nowościach w gamie modelowej Renault.

W programie znajdziemy m.in. prezentacje z zakresu nowoczesnych rozwiązań stosowanych w najnowszych samochodach, a organizatorzy przygotowali dla gości poczęstunek oraz możliwość bezpłatnego umycia auta. Impreza jest również okazją do odbycia jazdy testowej pod osłoną nocy. Na testy najlepiej umówić się wcześniej, gdyż chętnych może być sporo, a liczba pojazdów jest ograniczona. Ponadto jeśli ktoś planuje w najbliższym czasie zakup samochodu, podczas Nocy Rabatów będzie można liczyć na atrakcyjne oferty, które dotyczą zarówno pojazdów nowych, jak i używanych.

Noc rabatów odbędzie się już w ten piątek, 17 lutego, a rozpoczęcie jest planowane na 18:00, czyli godzinę, o której zazwyczaj salon jest zamykany. Potrwa, jak mówią organizatorzy przynajmniej do 23:00. Salon dealerski Renault Keller znajduje się w Gliwicach na ul. Daszyńskiego 546. Serdecznie zapraszamy!

Galeria

Jeśli na powyższej liście nie ma Twojego wydarzenia zajrzyj tutaj

polecamy

Może ci się spodobać również
avatar
  Subskrybuj  
Powiadom o