Renault Megane R.S. po face liftingu przechodzi testy

0 2 719

Renault Megane R.S. wkrótce przejdzie face lifting. Odświeżony model został przyłapany podczas testów.

Najnowsza odsłona Renault Megane R.S. zadebiutowała dwa lata temu podczas targów motoryzacyjnych we Frankfurcie. Wprawdzie nie minęło zbyt wiele czasu od premiery, ale wygląda na to, że francuski producent przygotowuje się już do odświeżenia swojego hot-hatcha. Samochód, który na pierwszy rzut oka wydaje się być Megane R.S. po face liftingu przechodzi fazę testów.

Model został przyłapany przez motoryzacyjnych paparazzi. Zmiany, jakie wprowadził marka spod znaku rombu, nie są zbyt wielkie i obejmują zaktualizowane przednie i tylne reflektory, które nadadzą pojazdowi bardziej nowoczesny wygląd. Wewnątrz spodziewamy się większego ekranu oraz nowych materiałów wykończeniowych. Testowe Megane R.S. zostało wyposażone w 19-calowe koła Fuji Light dostępne dla wersji Trophy.

Napęd pojazdu najprawdopodobniej nie ulegnie zmianie. Pod maską znajdziemy ten sam 1.8-litrowy turbodoładowany silnik o mocy 280 KM. W wersji Trophy, Megane R.S. dysponuje mocą 300 KM. Klienci podobnie jak w obecnym modelu otrzymają wybór przekładni manualnej i dwusprzęgłowej skrzyni biegów EDC.

Źródło: Carscoop

Galeria

Jeśli na powyższej liście nie ma Twojego wydarzenia zajrzyj tutaj

polecamy

Może ci się spodobać również
avatar
  Subskrybuj  
Powiadom o