Renault zaprasza niezależne warsztaty do sieci Motrio

0 53

Przynależność do sieci umożliwia warsztatom atrakcyjne warunki zakupowe, w tym możliwości zwrotów, wsparcie działań reklamowych, udział w akcjach promocyjnych, ułatwienia w pozyskiwaniu klientów, pomoc przy zakupie narzędzi i wyposażenia warsztatu.

MOTRIO jest marką części zamiennych dystrybuowanych przez Renault i przeznaczonych dla samochodów wszystkich marek 3-10 letnich. Gama części MOTRIO obejmuje części hamulcowe, amortyzatory, łożyska, wszystkie typy filtrów, paski rozrządu i klinowe, świece zapłonowe i żarowe, akumulatory, żarówki, piórka wycieraczek, olej i płyny eksploatacyjne.

Warsztat, który chciałby przystąpić do sieci musi spełnić następujące warunki:

 • Posiada minimum 2 stanowiska naprawcze
 • Oferuje podstawowy zakres usług (naprawy hamulców, wymiana amortyzatorów, wymiana olejów i płynów eksploatacyjnych, przeglądy okresowe etc..)
 • Posiada niezbędne narzędzia i wyposażenie do świadczenia usług
 • Posiada wydzielone biuro obsługi klienta wraz z poczekalnią
 • Posiada magazyn podręczny części zamiennych na bieżące potrzeby
 • Zobowiąże się do dokonywania zakupów części Motrio na określonym rocznym poziomie oraz do respektowania standardów Motrio dotyczących oznakowania, wyglądu serwisu i obsługi klienta.

  We Francji, Portugalii i Polsce dystrybucją części MOTRIO zajmuje się specjalnie stworzona sieć niezależnych warsztatów, należąca do Grupy Renault i zgrupowana pod wspólnym logo MOTRIO. We Francji sieć liczy 700 warsztatów. W Polsce Motrio rozpoczęło działalność w 2001 roku z 3 punktami, obecnie sieć liczy 25 warsztatów.

  Galeria

  Wpis nie ma dodatkowych zdjęć.
  Jeśli na powyższej liście nie ma Twojego wydarzenia zajrzyj tutaj
 • polecamy

  Może ci się spodobać również
  avatar
    Subskrybuj  
  Powiadom o