Siedem Centrów Alpine w Wielkiej Brytanii

0 25

A niech tam – dzisiejsza sobota stoi na naszym wortalu głównie pod znakiem marki Alpine. Jeden artykuł więcej na pewno nie zaszkodzi. Przeskakujemy w to ponure, zachmurzone popołudnie do Wielkiej Brytanii, gdzie powstanie siedem Centrów Alpine. Zostaną uruchomione w drugim kwartale 2018 roku.

Wczoraj marka Alpine ogłosiła, że w Wielkiej Brytanii powstanie sieć siedmiu Centrów Alpine. Mają się one mieścić w kluczowych rejonach kraju. Czy wiadomo już, jakie to będą lokalizacje? Tak! Salony Alpine będzie można znaleźć w Glasgow, Londynie, Manchesterze, Orpington, Solihull, St Albans oraz Winchesterze. Konkretne adresy podajemy w tabelce poniżej.

polecamy

naklejki 3D "Francuz płakał jak sprzedawał"

seria limitowana - kto pierwszy ten lepszy. Tylko na Allegro.
Miasto
Adres
GlasgowAlpine Centre Glasgow: 454 Hillington Road, Glasgow
Londyn Studio Alpine London: adres zostanie podany w późniejszym terminie
ManchesterAlpine Centre Manchester: Trinity Way, Salford, Manchester M3 7FT
OrpingtonAlpine Centre Orpington: 1 Crofton Rd, Orpington BR6 8AB
SolihullAlpine Centre Solihull: 270 Stratford Rd, Shirley, Solihull B90 3AD
St AlbansAlpine Centre St Albans: Lyon Way, St Albans AL4 0QU
WinchesterAlpine Centre Winchester: Easton Lane, Winnall, Winchester, SO23 7SL

Uruchomienie sieci Centrów Alpine planowane jest na drugi kwartał 2018 roku, czyli na czas, kiedy pierwsze egzemplarze Alpine A110 Première Edition mają być dostarczone do klientów na Wyspach.

Sieć będzie składać się z siedmiu Centrów Alpine w całej Wielkiej Brytanii i będzie wykorzystywać salony Renault Retail Group i partnerów Renault w Zjednoczonym Królestwie. Centra Alpine zostały wybrane ze względu na swoją lokalizację, aby zapewnić jak najlepsze warunki dla entuzjastów samochodów sportowych. W każdym z nich będzie zatrudniony doradca, który będzie się charakteryzował wysokim poziomem wiedzy i pasji. To ważne w przypadku takich samochodów i takich klientów.

Wiemy, że nowy A110 jest bardzo wyczekiwany – szczególnie dla wielu miłośników samochodów sportowych w Wielkiej Brytanii. W rzeczywistości, gdy rezerwacje zostały otwarte w Europie, wszystkie 1.955 egzemplarzy Première Edition zostały zamówione w ciągu zaledwie kilku dni. Uważamy, że A110 jest wyjątkową propozycją dla Wielkiej Brytanii i mamy wysokie oczekiwania wobec tego samochodu, a Wielka Brytania jest prawdziwym rynkiem samochodów sportowych” – twierdzi Régis Fricotté, dyrektor ds. sprzedaży międzynarodowej w Alpine Cars.

Ogłoszenie siedzib Centrów Alpine w Wielkiej Brytanii pojawia się, gdy marka wchodzi na rynek z pięknym A110. Klienci, którzy zarezerwowali wersje Première Edition będą pierwszymi, którzy odbiorą swoje samochody z Centrów Alpine. Zainteresowanie, które obserwujemy od czasu pierwszego wprowadzenia modelu A110, jest niezwykle inspirujące dla przyszłości marki i mamy nadzieję powitać gości w Centrach Alpine w 2018 roku” – już teraz zaprasza do salonów Vincent Tourette, dyrektor zarządzający Grupy Renault w Wielkiej Brytanii.

Centra Alpine zostały pomyślane tak, aby odzwierciedlać markę dzięki wystrojowi wnętrza, które wykorzystuje proste, autentyczne materiały zawierające akcenty błękitu Alpine.

Goście będą witani przez doradcę Alpine, którego rolą będzie poprowadzić klientów przez swoistą zakupową podróż i dzielić się z nimi pasją do Alpine. W tym momencie doradca ma albo wprowadzić, albo przywrócić ich do przełomowych momentów znakomitej historii marki. Zaraz potem objaśni filozofię marki, która dzięki lekkiej konstrukcji buduje samochody o imponujących osiągach bez uciekania się do nadmiernie wysilonych jednostek napędowych.

Alpine A110 waży tylko 1.103 kg. Pod maską pracuje 252-konny silnik benzynowy z turbodoładowaniem. Ma pojemność skokową zaledwie 1.8 litra, ale stosunek mocy do masy wynosi aż 228 KM/tonę. Korzystając z procedury startowej auto osiągnie setkę po 4,5 sekundy. Prędkość maksymalna została ograniczona elektronicznie do 250 km/h. Średnie spalanie wynosi tylko 6,1 l/100 km, a średnia emisja dwutlenku węgla jedynie 138 g/km.

Stworzone, by być prawdziwą wizytówką zabytkowej marki z nowymi i starszymi produktami Alpine, Studio Alpine London zostanie otwarte w drugim kwartale 2018 roku, a kolejne szczegóły z nim związane będą podawane wraz ze zbliżaniem się jego otwarcia. Będzie obsługiwane i zarządzane przez Renault Retail Group London West. I z pewnością będzie wyjątkowe. Już teraz licznym Polakom żyjącym na Wyspach sugerujemy odwiedziny w tym salonie.

 

 

Krzysztof Gregorczyk

Galeria

Może ci się spodobać również
avatar
  Subskrybuj  
Powiadom o