Szef kupił Alpine A110 i pożycza swoim pracownikom

0 37

Sądziliśmy, że Alpine A110 kupuje się przede wszystkim dla własnej, czystej przyjemności z jazdy, ale jak się okazuje, niektórzy mają w tym inny cel. Philippe Ridel zamówił francuskie coupe… dla pracowników i dla promocji Normandii.

Philippe Ridel jest dyrektorem firmy MecanoLav zlokalizowanej w miejscowości Neufchâtel-en-Bray we Francji, która zajmuje się projektowaniem i produkcją maszyn czyszczących do części przemysłowych. Firma posiada 43 pracowników, którzy już wkrótce doświadczą, jak dobrego mają szefa. Philippe Ridel odebrał niedawno Alpine A110, ale nie zamierza cieszyć się pojazdem w samotności. Radość podzieli ze swoimi pracownikami, klientami, a nawet dostawcami. Już wkrótce będą mogli wypożyczyć samochód na kilka godzin lub nawet na cały weekend. Samochód posłuży do promocji regionu Normandii, gdzie samochód jest produkowany w fabryce w Dieppe.

polecamy

naklejki 3D "Francuz płakał jak sprzedawał"

seria limitowana - kto pierwszy ten lepszy. Tylko na Allegro.

„Kupiliśmy Renault Alpine, aby przekazać pozytywny wizerunek Normandii. Chcemy promować umiejętności i doskonałość francuskiego przemysłu, dzięki pojazdowi zaprojektowanemu w pobliżu Neufchâtel-en-Bray” – powiedział Philippe Ridel.

Galeria

Wpis nie ma dodatkowych zdjęć.
Może ci się spodobać również
avatar
  Subskrybuj  
Powiadom o