DS TECHEETAH prezentuje bolid DS E-TENSE FE20 na sezon 2019/2020 mistrzostw ABB FIA FORMUŁY E

0 186

DS TECHEETAH, zdobywca mistrzowskiego tytułu ABB FIA Formuły E, zaprezentował dziś swoje barwy na szósty sezon.

Na sezon 2019/2020 słynne czarno-złote nadwozie wzmocni swój sportowy wygląd eleganckim, czarno-złotym pasem na kilku elementach. O zwycięstwie zespołu będzie przypominać symbol wieńca laurowego na każdym samochodzie. Bolid Jeana-Erica Vergne’a, mistrza Formuły E, będzie ozdobiony dwiema złotymi gwiazdami dla uczczenia jego dwóch tytułów mistrzowskich w kategorii kierowcy. Nowe malowanie nadwozia DS E-TENSE FE20, zaprojektowane przez studio designu DS Automobiles, bardziej niż kiedykolwiek uosabia odwagę i sportowy duch zespołu.

Pod względem technicznym DS E-TENSE FE20 jest dziełem prac konstruktorskich z wykorzystaniem sprawdzonych zalet samochodu DS E-TENSE FE19, który zdobył podwójne mistrzostwo.

Xavier Mestelan Pinon, dyrektor DS Performance:Zespół wykorzystał doświadczenie, które pozwoliło nam zdobyć oba tytuły mistrzowskie i wzmocnić potencjał samochodu. Nasi inżynierowie wprowadzili ulepszenia do większości elementów, nie zmieniając jednak całości konstrukcji samochodu. Silnik, falownik, przekładnia uległy modyfikacji, ale największe zmiany dotyczą systemów pokładowych. Celem wszystkich ambitnych prac badawczo-rozwojowych oraz wdrożeniowych jest dostarczenie kierowcom samochodu, który pozwoli im zawalczyć o zwycięstwo, aby obronić oba tytuły mistrzowskie w najbliższym sezonie, który rozpocznie się 22 listopada w Rijadzie”.

Keith Smout, dyrektor handlowy DS TECHEETAH: DS E-TENSE FE20 to nowa wersja samochodu, który zdobył mistrzowskie tytuły. Zachowaliśmy czarno-złote barwy, które stały się już kultowe, aby pozostać wiernymi naszym przeszłym doświadczeniom i uczcić odniesiony sukces. Przyglądając się uważnie, można zobaczyć, że motyw ozdobny nawiązuje do logo geparda i do naszych działań wspierających walkę o uratowanie gepardów i innych dużych drapieżników, którą prowadzi Big Cat Sanctuary. Jest to temat, który leży nam mocno na sercu i jest bardziej niż pilny”.

DS TECHEETAH

Chiński zespół TECHEETAH Formula-E bierze udział w wyścigach o mistrzostwo Formuły E FIA ABB. Zespół należy do firmy SECA Limited z Szanghaju.

Jean-Éric Vergne zdobył z zespołem tytuł mistrza świata kierowców w sezonie 2017/2018. Dzięki wsparciu André Lotterera zespół zajął również drugie miejsce w klasyfikacji zespołów Formuły E.

W sezonie 2018/2019 Mistrzostw Formuły E FIA, TECHEETAH połączył siły z DS Automobiles i utworzył zespół DS TECHEETAH.

14 lipca 2019 roku DS TECHEETAH zdobył tytuł mistrzowski zespołu w piątym sezonie Mistrzostw Formuły E FIA, a Jean-Eric Vergne zdobył mistrzostwo w kategorii kierowców.

CHINA MEDIA CAPITAL (CMC)

China Media Capital (CMC) założył Ruigang Li, który jest jedną z najważniejszych osobistości w dziedzinie inwestycji i zarządzania operacyjnego branży mediów i rozrywki w Chinach i na świecie. Firma CMC stworzyła i rozwinęła wiele wzorcowych i wiodących przedsięwzięć w dziedzinie mediów i rozrywki, w internecie i urządzeniach przenośnych, w branży lifestylowej, kinowej, telewizyjnej, muzycznej, sportowej, w mediach finansowych, serwisach danych finansowych, wideo online, w inteligentnej telewizji, reklamie, w sieciach społecznościowych, grach, w edukacji online, w branży e-commerce, w sprzedaży online-to-offline (O2O)…

SECA

Firma SECA z siedzibą w Szanghaju jest spółką, która wyznacza wzorce w zarządzaniu i marketingu sportowym w Chinach. Specjalizuje się w organizacji imprez, rozwija sport, reprezentuje sportowców. China Media Capital (CMC) Holdings i Yao Ming, członek Hall of Fame NBA, należą do inwestorów spółki.

DS AUTOMOBILES

DS Automobiles to marka premium Groupe PSA, która istnieje na rynku od 2015 roku. Ambicją marki jest zdobycie statusu ikony francuskiego know-how w segmencie samochodów luksusowych. Dzięki wyjątkowym umiejętnościom i awangardowemu podejściu, DS Automobiles podtrzymuje tradycje innowacyjności i niebanalnego stylu odziedziczone po modelu DS z 1955 roku.

Zaprojektowane z myślą o klientach poszukujących oryginalnych samochodów wyposażonych w najnowsze zdobycze technologii, modele DS drugiej generacji łączą w sobie wyrafinowanie i zaawansowaną technologię. SUV-y DS 7 CROSSBACK i DS 3 CROSSBACK tworzą nową gamę marki DS, która docelowo będzie składała się z sześciu modeli oferowanych również w wersji zelektryfikowanej E-TENSE.

Dla swoich wymagających klientów, oczekujących spersonalizowanej i ekskluzywnej obsługi, DS Automobiles stworzył jedyną w swoim rodzaju ofertę ekskluzywnych usług premium „ONLY YOU, l’expérience DS”.

Obecna w 32 krajach marka DS rozwija sieć wyłącznej dystrybucji, która na początku 2019 roku liczyła 400 punktów sprzedaży DS STORES i DS SALONS na całym świecie.

 

 

źródło: DS Automobiles Polska

Galeria

Jeśli na powyższej liście nie ma Twojego wydarzenia zajrzyj tutaj

polecamy

Może ci się spodobać również
avatar
  Subskrybuj  
Powiadom o