Nowa Dacia Duster Blue dCi 115 4×4 Comfort z tytułem Najlepszy budżetowy samochód 4×4

1 2 319

Jeśli chodzi o najlepszy stosunek jakości do ceny to nowa Dacia Duster nie ma sobie równych. Dlatego samochód ten regularnie zdobywa nagrody w konkursach. Teraz Dacia Duster Blue dCi 115 4×4 Comfort uzyskała tytuł najlepszego budżetowego auta 4×4 w konkursie Tow Car Awards 2019.

To bardzo ważne wyróżnienie, bo w tym konkursie samochody są oceniane między innymi pod kątem zdolności do ciężkiej pracy z przyczepą. W tym przypadku limit masy przyczepy z hamulcami dla Dustera dla wersji 4×4 wynosi 1500 kg.

Nowa Dacia Duster to samochód budżetowy ale to nie znaczy, że nie ma na wyposażeniu elementów znanych z dużo droższych aut. W wyższych wersjach może być wyposażona w multimedialne radio z nawigacją a nawet system bezkluczykowego dostępu. W najbliższym czasie Dacia Duster będzie dostępna z napędem 4×4 i z silnikiem 1.3 TCe 150 KM. To połączenie daje duże możliwości jazdy w teren ale też szybkiej jazdy na autostradzie.

Nowa Dacia Duster dostępna jest od 39.900 złotych. Najtańsza wersja 4×4 z benzynowym silnikiem SCe 115 KM dostępna jest od 60.100 złotych.

Galeria

Wpis nie ma dodatkowych zdjęć.
Jeśli na powyższej liście nie ma Twojego wydarzenia zajrzyj tutaj

polecamy

Może ci się spodobać również
avatar
1 Wątki komentarzy
0 Odpowiedzi na wątki
0 Obserwujący
 
Komentarz z największą ilością reakcji
Najciekawszy wątek komentarza
1 Autorzy komentarzy
Seb Autorzy ostatnich komentarzy
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Seb
Gość
Seb

A cena dci 115 4×4 Comfort? Już sobie wyszukałem. Ale dziwne że nie podano jej w artykule.