Nowa Dacia Duster w wersji pick-up – jaka będzie cena modelu?

6 107

Dacia Duster będzie oferowana nie tyko jako SUV, ale również jako budżetowy pick-up. Pojazd ma pojawić się jeszcze w tym roku. W internecie pojawiły się pierwsze przymiarki cenowe.

Dacia Duster stała się rynkowym sukcesem i rumuński producent wcale nie zamierza zwalniać tempa. Oferta modelu już wkrótce zostanie rozszerzona o wersję pick-up. W hiszpańskich mediach pojawiła się nawet wzmianka o cenie modelu. Jeśli informacje się potwierdzą, podstawowa wersja pojazdu będzie dostępna od ok. 13.000 euro, a w najlepiej wyposażonej wersji osiągnie 20.000 euro.

Co ciekawe Dacia Duster pick-up już istnieje. Konwersję SUV-a na bardziej użytkową formę oferuje rumuńska firma Romturingia. Samochód był prezentowany w ubiegłym roku na targach w Niemczech. Pojazd z otwartą skrzynią ładunkową można zamówić także w Brazylii jako Renault Duster Oroch. Widząc potencjał w nadwoziu pick-up, Dacia postanowiła wprowadzić do oferty własny model, aczkolwiek samochód ma różnić się od obecnej generacji Dustera. Model pojawi się najprawdopodobniej jeszcze w 2019 roku.

Źródło: eldesmarque.com

Galeria

Jeśli na powyższej liście nie ma Twojego wydarzenia zajrzyj tutaj

polecamy

Może ci się spodobać również
avatar
5 Wątki komentarzy
1 Odpowiedzi na wątki
0 Obserwujący
 
Komentarz z największą ilością reakcji
Najciekawszy wątek komentarza
6 Autorzy komentarzy
AndrzejMakiAntoniObywatel MKZenek. Autorzy ostatnich komentarzy
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Radix
Gość
Radix

Dlaczego pickup jest droższy niż wersja osobowa?

Zenek.
Gość
Zenek.

Jak kupa . Odcięli dach i wielki mi pickup . Powiększenie nadwozia do 5 os i pickup to było by branie . Tak to bez sensu koncepcja.

Obywatel MK
Gość
Obywatel MK

Zrobili to co mogli na tej samej płycie podłogowej.

Antoni
Gość
Antoni

Jedyna francuska marka która robi w miarę ładne auta to Peugeot. Dacia Duster to najtańsze 4X4 do holowania Alfy Romeo. Dacia Duster pickup wygląda głupio i swoimi aspiracjami nie odstaje od Nissana Juke.

Maki
Gość
Maki

Porażka miesiąca, tylko odliczenie pełnego vat ratują tak mierną konstrukcje.

Andrzej
Gość
Andrzej

Bez sensu