Nowe Renault Logan 2020 – zmiany stylistyczne i skrzynia CVT

0 2 208

Model Renault Logan, podobnie jak Sandero został odświeżony. Samochód oferowany od roku 2015 na rynku brazylijskim nieznacznie zmienił wygląd zewnętrzny i otrzymał przekładnię CVT.

Mieliśmy już okazję oglądać odświeżone Renault Sandero i Sandero RS. Modele nie przeszły wielkich zmian, dlatego w przypadku Logana również nie spodziewamy się żadnych rewolucji. Sedan spod znaku rombu, który jest odpowiednikiem Dacii, został wyposażony w nowe światła LED-owe do jazdy dziennej w kształcie litery C oraz delikatnie przeprojektowane zderzaki i osłonę chłodnicy.

Wewnątrz pojazdu również dostrzeżemy tylko subtelne zmiany. Renault zapowiedziało nowe materiały, wyższą jakość wykończenia i nowe wzory tapicerki, a kierownica otrzymała chromowane wstawki. Samochód został wyposażony w system Media Nav Evolution kompatybilny z systemami Android Auto i Apple Carplay.

Podstawowa wersja Renault Logan jest oferowana z silnikiem 1.0 SCe o mocy 80 KM, który współpracuje z 5-biegową przekładnią manualną. Do oferty dołączyła również automatyczna skrzynia CVT, która została sprzężona z silnikiem 1.6 SCe o mocy 115 KM.

Face lifting dla Renault Logan zwiększył wyposażenie z zakresu bezpieczeństwa. Teraz wszystkie modele w standardzie posiadają cztery poduszki powietrzne, a w przypadku wersji CVT na pokładzie znalazła się elektroniczna kontrola stabilności i asystent ruszania na wzniesieniu.

Galeria

Jeśli na powyższej liście nie ma Twojego wydarzenia zajrzyj tutaj

polecamy

Może ci się spodobać również
avatar
  Subskrybuj  
Powiadom o