Nowy DS 7 Crossback – awangardowy SUV w Krakowie

0 608

Nowy DS 7 Crossback wziął udział w kampanii promocyjnej DS Store w Krakowie. W filmie możemy zobaczyć, jak awangardowy SUV przemierza malownicze ulice Grodu Kraka.

DS Store w Krakowie, który jest zlokalizowany przy ul. Opolskiej 9 rozpoczął kampanię reklamową, która ma oddawać nie tylko piękno oferowanych modeli, ale także wyjątkowy charakter zabytkowej części miasta. Pierwszy film prezentuje model DS 7 Crossback w barwie Or Byzantin, czyli bizantyjskiego złota w różnych częściach Krakowa. Od początkowych ujęć przedstawiających najbardziej charakterystyczne miejsca jak rynek, Sukiennice i Kościół Mariacki, wraz z pojazdem przenosimy się na uliczki przy Zamku Królewskim na Wawelu czy Placu Nowym na Kazimierzu.

DS 7 Crossback może kusić klientów, dla których duże znaczenie ma design, technologia oraz wykończenie wnętrza z dużym centralnie umieszczonym ekranem i wykorzystaniem wysokiej jakości materiałów. Model można zamówić z pięcioma silnikami. Podstawową jednostką jest benzynowy motor PureTech 1.2 o mocy 130 KM, który współpracuje z 6-biegową manualną skrzynią biegów. Wyżej w konfiguratorze znajdziemy 1.6-litrowy silnik w wersjach o mocy 180 lub 225 KM połączony z automatyczną przekładnią EAT8. Samochód można zamówić także z dieslem 1.5 i 2.0 o mocy odpowiednio 130 oraz 180 KM. Cena francuskiego SUV-a startuje od 124.900 zł.

Galeria

Jeśli na powyższej liście nie ma Twojego wydarzenia zajrzyj tutaj

polecamy

Może ci się spodobać również
avatar
  Subskrybuj  
Powiadom o