Ogólnopolski Zlot Klubu Renault Clio – serdecznie zapraszamy

0 20

W dniach od 24 do 26 maja 2019 roku odbędzie się Ogólnopolski Zlot Klubu Renault Clio. Serdecznie zapraszamy właścicieli oraz miłośników tego wyjątkowego dla francuskiej  marki modelu. Atrakcji z pewnością nie zabraknie.

Ogólnopolski Zlot Klubu Renault Clio odbędzie się w dniach od 24 do 26 maja 2019 roku. Organizatorem wydarzenia jest Klub Renault Clio. Impreza została podzielona na 2 części. W pierwszy dzień organizacyjny odbędzie się rejestracja uczestników oraz kolacja powitalna otwierająca zlot. W drugi dzień, czyli podczas imprezy głównej odbędą się „sportowe” zmagania klubowiczów oraz konkursy „piękności” klubowych samochodów. Zlot odbędzie się na terenie ośrodka „Marysieńka” w Przysusze nad jeziorem Topornia, koło Radomia. Serdecznie zapraszamy!

Forum Klubu Renault Clio stanowi platformę wiedzy o marce dla ponad 4000 aktywnych użytkowników. Fanpage na Facebooku polubiło ponad 1,7 tys. osób. Od 17 lat na Zlot Renault Clio przybywa niemalże 150-ciu, najbardziej zagorzałych fanów modelu, aby doskonalić swoje umiejętności, wymieniać wiedzą i doświadczeniem motoryzacyjnym, chwalić modyfikacjami i ulepszeniami swoich samochodów oraz podziwiać auta, w tym wiele wyjątkowych wręcz kolekcjonerskich egzemplarzy. Wszystko to wspólnie spędzając czas w miłej atmosferze, integrując się i bawiąc.

A tak było na zlocie w 2016 roku:

Galeria

Jeśli na powyższej liście nie ma Twojego wydarzenia zajrzyj tutaj

polecamy

Może ci się spodobać również
avatar
  Subskrybuj  
Powiadom o