Chat with us, powered by LiveChat

Opel nagrodzony przez czytelników magazynu Auto Motor und Sport

0 1 046

Opel otrzymał nagrodę w plebiscycie Car Connectivity Award 2019 za przednią kamerę znajdującą się w modelach Insignia oraz Astra. Wyróżnienie jest przyznawane przez czytelników magazynu Auto Motor und Sport.

Innowacyjna przednia kamera Opla została nagrodzona w plebiscycie „Car Connectivity Award 2019”. System oferowany we flagowej Insigni oraz kompaktowej Astrze zajął pierwsze miejsce w kategorii „najlepszy stosunek ceny do parametrów” w plebiscycie czytelników niemieckiego magazynu motoryzacyjnego Auto Motor und Sport and oraz widzów podcastu Moove. Już poprzednie generacje przedniej kamery montowane standardowo w kilku modelach niemieckiej marki zdobywały liczne nagrody. Kamera jest ważnym elementem wielu systemów wspomagających prowadzenie pojazdu, takich jak system ostrzegania przed kolizją z pojazdem poprzedzającym czy system ostrzegania o niezamierzonej zmianie pasa ruchu.

„Opel zawsze starał się udostępniać innowacyjne technologie szerokiej rzeszy klientów” — powiedział Harald Hamprecht, wiceprezes ds. komunikacji, na gali „Car Connectivity Award” w Stuttgarcie. — „Popularna przednia kamera jest dobrym przykładem tego podejścia. Chcemy oferować naszym klientom samochody zaawansowane technicznie, a także bezpieczne i komfortowe. Tego samego oczekują czytelnicy, dlatego jest nam szczególnie miło odbierać tę nagrodę”.

Tegoroczna edycja „Car Connectivity Award” była już szóstą, w której czytelnicy Auto Motor und Sport i widzowie Moove wybierali zwycięzców plebiscytu. Mogli oni głosować na samochody i technologie w 11 kategoriach, takich jak „integracja z telefonem” „najlepszy stosunek ceny do parametrów” czy „e‑samochody podłączone do Internetu”. W tym roku głosy oddało ponad 12.000 czytelników i użytkowników.

Źródło: Opel Polska

Galeria

Jeśli na powyższej liście nie ma Twojego wydarzenia zajrzyj tutaj

polecamy

Może ci się spodobać również
avatar
  Subskrybuj  
Powiadom o