PSA i Mitsubishi podpisują umowę o współpracy dotyczącej nowych samochodów 4×4

0 6

Wprowadzane na rynek w 2007 roku, te nowe samochody 4×4 wysokiej klasy, oferować będą wysoki poziom komfortu, właściwości jezdnych i bezpieczeństwa. Modele Peugeot i Citroen będą wyposażone w nowe silniki benzynowe pochodzenia Mitsubishi z aluminiowym blokiem silnika oraz w silniki Diesla ostatniej generacji HDi z filtrem cząstek stałych grupy PSA Peugeot Citroen. Poziom zużycia paliwa oraz emisji w tych wersjach diesla będą wyjątkowo niskie.

W Japonii, model Mitsubishi wejdzie na rynek jesienią 2005 roku. W Europie, trzy modele Peugeot, Citroen i Mitsubishi ( wersja europejska) pochodzące z tej współpracy będą prezentowane po raz pierwszy na Salonie w Genewie w 2007 roku.

Obdarzone charakterystycznym dla Peugeot i dla Citroena stylem, te nowe 4×4 poszerzą gamę produktów obu marek i pozwolą im zdobywać nową klientelę i pojawić się w tym rozwijającym się segmencie. Ten projekt będzie dotyczyć rynków europejskich oraz krajów , w których tego typu samochody europejskie występują.

Dla Mitsubishi Motors, ta wielkość dodatkowej produkcji pozwoli zwiększyć stopień wykorzystania potencjału przemysłowego i poprawić produktywność. Grupie umowa ta pozwoli przyśpieszyć wysiłki skierowane do osiągnięcia celów przedstawionych w „ Planie Naprawczym Mitsubishi Motor”.

Dzięki tej współpracy, Mitsubishi Motors Corporation i PSA Peugeot Citroen kontynuują strategię obopólnej korzyści.

Galeria

Wpis nie ma dodatkowych zdjęć.
Jeśli na powyższej liście nie ma Twojego wydarzenia zajrzyj tutaj

polecamy

Może ci się spodobać również
avatar
  Subskrybuj  
Powiadom o