Targi motoryzacyjne w Warszawie

0 6

Odbędzie się również cykl seminariów i prelekcji dla zwiedzających, organizowanych m.in. przez Polską Izbę Motoryzacji oraz Warszawski Cech Rzemiosł.

Dodatkowo uruchomiony zostanie punkt konsultacyjny z zakresu ubezpieczeń komunikacyjnych – porad udzielać będzie ekspert Andrzej Makowski, autor książki „Vademecum ubezpieczeń komunikacyjnych” (nowa edycja książki dostępna na stoisku Cechu).

Na zwiedzających czeka wielki konkurs, w którym można wygrać samochód Renault Modus.
Patronat honorowy nad targami objęli: Minister Gospodarki, Pracy i Polityki Społecznej, Z.M. Stowarzyszenie Oficjalnych Importerów Samochodów, Polska Izba Motoryzacji, Warszawski Cech Rzemiosł Motoryzacyjnych.

Patronami medialnymi IV Międzynarodowych Targów Warszawskich MOTOR SHOW są TVN Turbo, Radio 94, Auto+, Metropol, Giełda Samochodowa, PASCA, PIM, GT, onet.pl, gratka.pl oraz sponsor generalny – Generali.

Targi Motor Show 2004 – jedna z największych imprez branżowych w Polsce – zapowiadają się jako wydarzenie targowej jesieni w Warszawie. Ich bogata ekspozycja adresowana jest do wszystkich zainteresowanych motoryzacją – zarówno profesjonalistów, jak i zwykłych miłośników czterech kółek, których przecież nie brakuje. Prawie każdy z nas samochód miał, ma, albo co najmniej chciałby mieć w przyszłości.

Po ubiegłorocznej edycji Targów, zgodnie ocenianej przez uczestników oraz media jako wystawienniczy i branżowy sukces, znacznie powiększyło się grono ich sojuszników. Z propozycją 90 wystawców, prezentujących się na 9 tysiącach m2 powierzchni targowej, zapoznało się ponad 35 tysięcy zwiedzających, w tym ponad 5 tys. profesjonalistów z branży motoryzacyjnej. W ten sposób potwierdziła się potrzeba organizacji takiej imprezy w stolicy. Dzięki dalszemu rozwojowi Targów Motor Show Warszawa staje się centrum wystawienniczym branży motoryzacyjnej nie tylko w Polsce, ale i w całej Europie Środkowo-Wschodniej.

Głównym powodem odwiedzenia Targów przez entuzjastów motoryzacji jest z pewnością szeroki wybór pojazdów różnych marek, które można tu obejrzeć. I w tym roku nie zabraknie wśród nich kilku nowości, a więc aut, których jeszcze nie można zobaczyć w salonach motoryzacyjnych m.in. Renault Modus, Suzuki Swift, Honda FR-V. Warto też przyjść na Motor Show 2004 z powodu licznych imprez towarzyszących – organizator imprezy, firma CEE MTW, zadbała o ciekawy i różnorodny program seminariów, konferencji, pokazów i prezentacji, w tym także licznych quizów i konkursów oraz innych atrakcji, które czekają na odwiedzających. Nie zabraknie również literatury fachowej i prasy branżowej.

Oprócz producentów i importerów samochodów, w targach wezmą udział firmy reprezentujące pozostałe sektory związane z branżą motoryzacyjną, między innymi firmy oferujące akcesoria samochodowe, części zamienne, farby i lakiery, urządzenia diagnostyczno-badawcze, ogumienie, systemy zabezpieczeń. Już podczas ubiegłorocznych Targów Motor Show można było odnotować duże zainteresowanie przedstawicieli warsztatów samochodowych.

Poszerzona została tematyka Targów o sektory car-audio i tuning. Zainteresowanych najnowszymi sposobami poprawiania wyglądu i parametrów technicznych pojazdów jest bowiem wielu, podobnie jak niemała jest grupa tych, którzy przykładają szczególną wagę do sprzętu audio w swoich samochodach. W sobotę i niedzielę (6-7 listopada) odbędą się Mistrzostwa Car Audio, organizowane przez Stowarzyszenie Pasca. Zaprezentowane zostaną samochody w różnych kategoriach i w każdej zostanie wyłoniony zwycięzca.

Druga nowość wiąże się z uatrakcyjnieniem zwiedzającym pobytu na Targach. Odbędą się więc wybory Miss WIMS, a oprócz tego pokazy francuskiej Rewii Trendy, parada Old-Timers, prezentacje sportowego teamu Hondy, szkolenia Policji z zakresu pierwszej pomocy oraz przepisów ruchu drogowego, Amatorski Rajd „Grand Prix MOTOR SHOW 2004” o Puchar Dyrektora CEE MTW, organizatora Targów.

Rajd przygotowywany jest przez Automobilklub Centrum. W imprezie może wystartować każdy, kto ma zarejestrowany samochód z ważnym przeglądem technicznym, ubezpieczeniem OC i NW. Rajd składa się z dziewięciu prób sportowych, rozegranych na terenie Warszawy. Wręczenie nagród zwycięzcom nastąpi ostatniego dnia Targów MOTOR SHOW 2004, 7 listopada 2004.

Gościem honorowym stoiska Subaru będzie rajdowy Mistrz Polski Leszek Kuzaj.

Lokalizacja:

Warszawskie Centrum EXPO XXI
01-222 Warszawa, ul. Prądzyńskiego 12/14
(wjazd od ul. Bema)

Galeria

Wpis nie ma dodatkowych zdjęć.
Jeśli na powyższej liście nie ma Twojego wydarzenia zajrzyj tutaj

polecamy

Może ci się spodobać również
avatar
  Subskrybuj  
Powiadom o