Tissot V8 Alpine Special Edition – piękny dodatek do A110

0 45

Gadżetów motoryzacyjnych nigdy dosyć dlatego dziś mamy propozycję dla miłośników marki Alpine. Firma Tissot zaprezentowała zegarek nawiązujący do najnowszego modelu coupe A110.

Sporo klientów, także na polskim rynku, model A110 już zamówiło i teraz oczekują na dostawę upragnionego samochodu. Niestety może to trochę potrwać. Jak mówią przedstawiciele marki, nawet około jednego roku. Pierwszeństwo będą mieli klienci, którzy zapisali się na premierową edycję tego samochodu, która powstanie w edycji limitowanej 1955 egzemplarzy. W Polsce zamówienia można składać za pośrednictwem jedynego dealera, którym została Grupa Pietrzak w Katowicach. Dla przyszłych właścicieli pojazdu i nie tylko firma Tissot przygotowała zegarek V8 Alpine Special Edition. Ekskluzywny gadżet jest dopasowany do stylu najnowszego modelu francuskiej marki samochodów.

polecamy

naklejki 3D "Francuz płakał jak sprzedawał"

seria limitowana - kto pierwszy ten lepszy. Tylko na Allegro.

Zegarek marki Tissot, podobnie jak samochód Alpine jest produktem luksusowym i kolekcjonerskim. Na rewersie, a także po bokach V8 Alpine Special Edition wygrawerowano logo francuskiej marki. Czasomierz został też ozdobiony niebieskimi akcentami, które kojarzą się z A110. Pasek wykonano ze skóry i nawiązuje on do tapicerki coupe.

Nie jest to pierwszy raz, kiedy Alpine współpracuje z firmą Tissot. Obie marki połączyły siły m.in w roku 1973, kiedy Alpine zwyciężyło w Rajdzie Monte Carlo i Rajdowych Mistrzostwach Świata, a także z okazji pierwszego miejsca w 24-godzinnym wyścigu Le Mans w 1978 roku.

Cena zegarka Tissot V8 Alpine Special Edition wynosi 465 euro (ok. 2 tys. zł).

Galeria

Może ci się spodobać również
avatar
  Subskrybuj  
Powiadom o