Citroen C6 – żaden samochód nie dorównuje mu komfortem

8 6 381

Citroen C6 to samochód, z którego nawet po długiej trasie wysiada się wypoczętym. Według pani Lucyny, właścicielki modelu, żaden inny pojazd nie jest w stanie dorównać Citroenowi poziomem komfortu.

Citroen C6 był dla pani Lucyny obiektem marzeń właściwie od momentu, gdy po raz pierwszy zobaczyła ten samochód na drodze. Bo z C6 jest jak z piękną sukienką, raz zobaczony będzie chodził po głowie dopóki nie znajdziemy się w jego posiadaniu. Gdy 12 lat temu pani Lucyna szukała samochodu dla siebie, oryginalna linia C6 nasunęła się na myśl w pierwszej kolejności. Ogromna limuzyna była jednak po pierwsze: mało funkcjonalna do dużego miasta, a po drugie: nieosiągalna. Mimo to pani Lucyna prawie siłą zaciągnęła swojego męża do salonu Citroena mówiąc: „nie jedziemy go kupić, tylko obejrzymy”. Na oglądaniu się oczywiście nie skończyło. Pani Lucyna nie była w stanie oprzeć się wdziękowi tego pojazdu i zdecydowała się na kompletne szaleństwo: kupiła nowego C6.

Samochód od nowości zachwyca swoją właścicielkę i jeszcze ani razu jej nie zawiódł, a zjechali razem prawie całą Europę. Citroen C6 jest stworzony przede wszystkim na autostradę i dalekie trasy. „Tym samochodem nie tylko jeździ się wyjątkowo komfortowo, ale wręcz relaksuje za kierownicą. Po pokonaniu trasy do Warszawy z Berlina, czy z Włoch wysiadałam wypoczęta, a na co dzień tylko szukam okazji, by zająć miejsce za kierownicą choć nie jest to najlepszy samochód do warszawskich korków” – mówi pani Lucyna.Citroen C6

Największą zaletą C6 jest zawieszenie hydropneumatyczne, które sprawia, że pojazd płynie po nawierzchni. Komfort jazdy docenia właściwie każdy, kto do niego wsiądzie. Citroen jest wyposażony w skórzane fotele i system audio z 12 głośnikami, który daje czysty, pełny dźwięk. Pani Lucyna najbardziej lubi słuchać muzyki właśnie w swoim samochodzie, a znakomite wyciszenie C6 sprawia, że nic nie jest w stanie zmącić ulubionych tonów. Model jest napędzany za pomocą silnika 2.7 HDi o mocy 204 KM, a na jego liczniku widnieje 148 tys. km.

Pani Lucyna nigdy nie rozstałaby się ze swoim pojazdem, ale ze względu na długi wyjazd zagraniczny będzie musiała sprzedać Citroena. „Nie wiem jaki model będzie w stanie zastąpić mi ten samochód. Jeździłam japończykami i niemcami i wszystkie pojazdy w porównaniu z C6 były jakieś toporne. Żaden z nich nie dorównuje komfortem Citroenowi”. 

Jeśli ktoś jest zainteresowany zakupem pojazdu, zapraszamy do kontaktu pod nr tel: 603-503-609. Cena samochodu to ok. 30.000 zł.

Galeria

Jeśli na powyższej liście nie ma Twojego wydarzenia zajrzyj tutaj

polecamy

Może ci się spodobać również
avatar
4 Wątki komentarzy
4 Odpowiedzi na wątki
0 Obserwujący
 
Komentarz z największą ilością reakcji
Najciekawszy wątek komentarza
7 Autorzy komentarzy
:-***Piotr001Andrzej1BartoszJarecki Autorzy ostatnich komentarzy
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Marcin (ten wiecie który)
Gość
Marcin (ten wiecie który)

Fajne auto dla freaka. Niestety trzeba mieć garaż dla tego autka…

Cytryna
Gość
Cytryna

Chyba, że Citroen C5, bo zawieszenie i płytę ma te same, silniki w zasadzie też, a i wyposażeniowo były wersje exclusive +, które miały wszystko.

Jarecki
Gość
Jarecki

C5 X7 ma wiele współnych elementów zawieszenia, ale niestety ma „zwykłe” siłowniki bez systemu AMVAR, który ma 16 trybów pracy i „czyta” drogę i działania kierującego, aby umożliwić najwyższy komfort. Podobnie z wentylacją i klimą. Mam takie auto od 4 lat. Troszkę wiedzy i spore doświadczenie :). Fajne auto, ale już wiekowe i trzeba wiedzieć bardzo dużo, żeby właściwie o niego zadbać, albo wystarczy mieć spory portfel i dobrych mechaników :-)

Bartosz
Gość
Bartosz

Cześć Jarecki

Jarecki
Gość
Jarecki

Cześć Bartosz :)

Andrzej1
Gość
Andrzej1

30 tys? Za tyle to mogę kupić dwie sztuki oraz rozbitka do ich naprawiania

Piotr001
Gość
Piotr001

Kupuj Andrzej

:-***
Gość
:-***

Buziaczki dla autorki tekstu bo śliczna!