Citroen Jumper z wygodnym salonem i podwójnym łóżkiem

0 3 893

Przeglądając zdjęcia z galerii możemy odnieść wrażenie, że prezentują eleganckie mieszkanie, ale w pełni urządzony salon i sypialnia znajdują się we wnętrzu Citroena Jumpera. Kamper został wykonany przez firmę Bürstner.

Firma Bürstner postanowiła odnowić serię kamperów o nazwie Delfin. Podstawą techniczną dla tych pojazdów w roku 2003 był Renault Master. Tym razem samochód kempingowy powstał na bazie modelu Citroen Jumper.

Nowy Delfin otrzymał do wyboru dwie wersje kolorystyczne dodatków nadwozia i wnętrza: jasno-brązowy oraz niebieski z charakterystycznym logo delfina. Morskiego ssaka odnajdziemy również wewnątrz, ozdobił oparcia foteli. Wyposażenie pojazdu składa się z jasnych mebli z lakierowanymi frontami oraz chromowanymi uchwytami.

Citroen Jumper może mieć dwa ułożenia wnętrza. Delfin T680 G mierzący 6,93 m długości został wyposażony w stolik oraz dwie kanapy ułożone naprzeciwko siebie. Nie zabrakło miejsca do przyrządzania posiłków oraz szafek do przechowywania przedmiotów. Na pokładzie zagospodarowano również miejsce na duże podwójne łóżko. Większy model, Delfin T732 o długości 7,20 metra oferuje duży salon, pojedyncze łóżka i kabinę prysznicową.

Citroen Jumper Delfin jest oferowany w Niemczech w cenie rozpoczynającej się od 52.990 euro.

Galeria

Jeśli na powyższej liście nie ma Twojego wydarzenia zajrzyj tutaj

polecamy

Może ci się spodobać również
avatar
  Subskrybuj  
Powiadom o