Nowa Dacia Duster – samochód o najlepszym stosunku jakości do ceny

4 250

Dacia Duster została wyróżniona w konkursie brytyjskiego magazynu Auto Trader  za najlepszy stosunek jakości do ceny. Nagroda została przyznana w ramach głosowania właścicieli.

Dacia zdobyła w tegorocznym konkursie Auto Trader 2019 dwie nagrody. Pierwsza została przyznana dla marki za najlepszy stosunek jakości do ceny, a druga dla nowego modelu Duster. SUV został wybrany najlepszym samochodem za niewielkie pieniądze. W przeciwieństwie do innych nagród przyznawanych nowym pojazdom, wyróżnienie Auto Trader opiera się na opinii tych, którzy kupili i prowadzili modele biorące udział w konkursie. W tegorocznej edycji głosowało 63.000 właścicieli.

„Wartość leży w samym sercu etosu marki Dacia, a te dwie nagrody pokazują, że to przesłanie nie tylko dotarło do nabywców samochodów w Wielkiej Brytanii, ale naprawdę ich poruszyło. Każdy lubi mieć dobrą ofertę, a dzięki Dacii możesz być niezwykle pewny tego, co otrzymujesz. Żadna inna firma motoryzacyjna nie może zaoferować tak dużej ilości metalu za tak agresywnie niską cenę, a to naprawdę bardzo atrakcyjna perspektywa” – skomentował nagrodę Dacii, Ivan Aistrop, edytor testów drogowych Auto Trader.

Oprócz podkreślenia dobrej wartości, Duster był również chwalony za wygląd, praktyczność i poziom wyposażenia.

„To wspaniale widzieć, że niesamowity stosunek jakości do ceny Dacii, tak silnie rezonuje wśród właścicieli samochodów w Wielkiej Brytanii. Nasze pojazdy okazują się najlepszym wyborem dla kierowców, ale wartość to nie tylko przystępne ceny. Dzięki prostocie, jesteśmy w stanie zaoferować wysokiej jakości samochody o sprawdzonej niezawodności” – powiedział Ben Fletcher, szef Dacia UK.

Dacia zdobyła wyróżnienie w konkursie Auto Trader za najlepszy stosunek jakości do ceny już drugi rok z rzędu.

Źródło: Dacia UK

Galeria

Wpis nie ma dodatkowych zdjęć.
Jeśli na powyższej liście nie ma Twojego wydarzenia zajrzyj tutaj

polecamy

Może ci się spodobać również
avatar
2 Wątki komentarzy
2 Odpowiedzi na wątki
0 Obserwujący
 
Komentarz z największą ilością reakcji
Najciekawszy wątek komentarza
4 Autorzy komentarzy
Michał Z.JanushTomaszSeb Autorzy ostatnich komentarzy
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Seb
Gość
Seb

Zaraz pewnie posypią się negatywne komentarze że to zły kierunek i nie tak eko jak to reklamują….. ale ja wyobrażam sobie w ciągu maksymalnie 3 lat Dustera w wersji elektrycznej. Cena podstawowego modelu od 60 tyś i najbogatszej do powiedzmy 90 tyś. Baterie upchane pod podłogę ale kosztem obniżenia prześwitu o jakieś 7 do 10 cm. Zasięg 300km, ładowanie maksymalnie w 6 godzin. Ktoś zainteresowany?

Tomasz
Gość
Tomasz

Ja nie ale czekam na hybryde. W tym roku kupiłem LPG, więc tak 6,7 lat mogę poczekać

Janush
Gość
Janush

Nie wiem czy ktoś zauważył ale 8 maja pojawił się nowy cennik i silniki SCe 115 dostępne tylko z składu. Jak rozumiem chodzi o to ze już nie produkują już tej wersji?

Michał Z.
Gość
Michał Z.

Tak, zauważyłem. Pojawiają się tu i ówdzie informacje o wprowadzeniu silnika 1.0 TCe. Obawiam się, że nadchodzące ostrzejsze normy skasują jeszcze niejeden silnik…