Nowy SUV Citroën C5 Aircross samochodem prowadzącym 6. Nocny 4f Półmaraton Praski

1 309

Marka Citroën dołączyła do grona sponsorów 6. Nocnego 4F Półmaratonu Praskiego. Najnowszy produkt marki – Nowy SUV Citroën C5 Aircross – będzie samochodem prowadzącym bieg. Już podczas odbioru pakietów startowych Citroën motywuje do walki o najlepsze czasy. Przyjdź do Soho Factory i napisz na samochodzie, w jaki czas celujesz!

W sobotę 31 sierpnia blisko 9 tysięcy biegaczy stanie na starcie 6. Nocnego 4F Półmaratonu Praskiego, a około 3.500 na trasie towarzyszącej mu 4F Piątki Praskiej. Zapowiada się pełen energii letni wieczór. To na Pradze będzie bić w sobotę serce aktywnej Warszawy. Szósta edycja półmaratonu rozgrywanego na prawym brzegu Wisły rozpocznie się o godz. 20:30, ze startem i metą na błoniach PGE Narodowego.

Kolejny raz Nocnemu 4F Półmaratonowi Praskiemu towarzyszyć będzie 4F Piątka Praska, czyli bieg na 5 km. 3.500 osób chcących zmierzyć się z krótszym dystansem wystartuje o godz. 19:30, czyli godzinę przed półmaratończykami z błoni PGE Narodowego. Trasa biegu ponownie będzie wiodła klimatycznymi fragmentami Pragi Północ, a meta zlokalizowana będzie vis a vis mety półmaratonu, w centrum miasteczka biegowego.

Samochodem prowadzącym bieg będzie najnowszy produkt marki Citroën – Nowy SUV C5 Aircross. Flagowy SUV nowej generacji, spójny z koncepcją najnowszych modeli Citroëna, jest inspirowany oczekiwaniami klientów i ma wyjątkowy, zdecydowany charakter. W ofercie personalizacji znajduje się aż 30 kombinacji kolorów nadwozia. Zgodnie z ideą programu Citroën Advanced Comfort®, Nowy SUV C5 Aircross jest najbardziej wszechstronny i komfortowy w swoim segmencie. Samochód z zawieszeniem z progresywnymi ogranicznikami hydraulicznymi® i fotelami Advanced Comfort oferuje niezwykły poziom komfortu, typowy dla marki Citroën. Wyróżnia się również wyjątkowymi możliwościami zmiany aranżacji wnętrza dzięki trzem przesuwanym, składanym i odchylanym siedzeniom z tyłu oraz – największemu w tej klasie samochodów – bagażnikowi o pojemności od 580 do 720 l. Ten nowoczesny i zaawansowany technologicznie model wyposażony jest w 20 systemów wspomagania prowadzenia, w tym Highway Driver Assist, system umożliwiający jazdę autonomiczną poziomu 2. czy też Grip Control do jazdy po bezdrożach. Samochód wyposażono także w sześć technologii łączności, w tym bezprzewodowe ładowanie smartfonów.

Ze względu na obchodzone w tym roku stulecie istnienia marki, Citroën przygotował niespodziankę dla biegaczy kończących biegi na 100. miejscach (zarówno Półmaraton Praski, jak i Piątkę Praską). W biegu startuje także specjalnie utworzona drużyna Citroëna. Przyjdź i kibicuj Teamowi Citroëna!

Niniejsza informacja jest aktualna na dzień publikacji. Specyfikacja techniczna opisywanych modeli, akcesoriów oraz usług może ulec zmianie. Niektóre modele, elementy wyposażenia, akcesoria oraz usługi i funkcje mogą być dostępne i działać tylko w wybranych krajach lub wyłącznie za dodatkową opłatą.

Marka Citroën

Citroën jest od 1919 r. producentem szerokiej gamy samochodów wyróżniającym się kreatywnością i śmiałością. Samochody tej marki charakteryzują: unikatowy styl, zastosowanie najnowszych technologii i komfort jazdy. Modele takie jak nowy C3 czy nowy kompaktowy SUV C3 Aircross wnoszą powiew świeżości do świata motoryzacji. Citroën to marka popularna w najlepszym znaczeniu tego słowa. Jej podstawowym źródłem inspiracji są ludzie i ich styl życia. Hasło „Inspired by You” i wyjątkowe podejście do klienta są kwintesencją marki. Citroën wychodzi naprzeciw oczekiwaniom klientów między innymi poprzez miejski concept store „La Maison Citroën”, stronę internetową Citroën Advisor czy też ofertę wynajmu samochodów (Citroën Rent&Smile oraz Earn&Drive). Citroën to 10 tysięcy punktów sprzedaży i obsługi posprzedażowej w niemal 80 krajach i ponad 1,1 miliona sprzedanych w 2016 r. samochodów. To również 8 tytułów mistrza świata zdobytych przez konstruktorów w WRC oraz trzeci kolejny tytuł mistrza świata przyznany konstruktorom w WTCC w 2016 r.

 

 

źródło: Citroën Polska

Galeria

Jeśli na powyższej liście nie ma Twojego wydarzenia zajrzyj tutaj

polecamy

Może ci się spodobać również
avatar
1 Wątki komentarzy
0 Odpowiedzi na wątki
0 Obserwujący
 
Komentarz z największą ilością reakcji
Najciekawszy wątek komentarza
1 Autorzy komentarzy
Kolo Autorzy ostatnich komentarzy
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Kolo
Gość
Kolo

Czyli podobie jak na Wings for life w Poznaniu.