Chat with us, powered by LiveChat

Ogólnopolski Zlot Miłośników Citroena – najlepszy sposób na weekend

0 273

W ostatni weekend czerwca w Szreniawie odbędzie się największe wydarzenie spod znaku szewronów w Polsce – Ogólnopolski Zlot Miłośników Citroena. Serdecznie zapraszamy!

Od najstarszych, legendarnych modeli po samochody oferowane aktualnie w salonach sprzedaży – Ogólnopolski Zlot Miłośników Citroena będzie największym zgromadzeniem samochodów spod znaku szewronów w Polsce. Spotkanie odbędzie się w dniach od 27 czerwca do 1 lipca w Szreniawie i dotyczy wszystkich samochodów marki Citroen wyprodukowanych w ciągu ostatnich 100 lat. Będzie to niezwykła okazja do świętowania urodzin francuskiego producenta. Organizatorem Zlotu jest Citroen Oldtimer Polska przy współudziale Muzeum Narodowego Rolnictwa i Przemysłu Spożywczego w Szreniawie i Marszałka Województwa Małopolskiego.

Wiek oraz stan pojazdu nie są limitowane. Nie ma znaczenia czy pojazd jest w stanie oryginalnym, przerobionym, czy też tuningowany. Zapraszamy zatem wszystkich posiadaczy, rodziny i przyjaciół, atrakcji na pewno nie zabraknie.

Ramowy program zlotu:

  • 27.06 czwartek

przyjazd i rozlokowanie się od 15:00

  • 28.06 piątek

dzień towarzyski i zwiedzanie okolicznych atrakcji

  • 29.06 Sobota

od 10:00 obowiązkowa wystawa wszystkich pojazdów na terenie muzeum – pozostają aż do wieczora, a w międzyczasie odbędą się pokazy sprzętu technicznego, wykłady o tematyce branżowej (min: regeneracja i naprawa układów hydraulicznych Citroen, nowoczesne prototypowanie, zabezpieczenia antykorozyjne klasyków).

16:00 konkurs elegancji

od 18:00 część artystyczna

  • 30.06 Niedziela

dzień wolny, zwiedzanie okolicznych atrakcji – czas swobodny

  • 01.07 Poniedziałek 

koniec spotkania – wyjazd do 12:00

Galeria

Wpis nie ma dodatkowych zdjęć.
Jeśli na powyższej liście nie ma Twojego wydarzenia zajrzyj tutaj

polecamy

Może ci się spodobać również
avatar
  Subskrybuj  
Powiadom o