Chat with us, powered by LiveChat

Opel Combo Life z nowym silnikiem benzynowym – ile kosztuje?

0 2 438

Opel Combo Life otrzymał nowy silnik. Model jest oferowany z jednostką benzynową 1.2 o mocy 130 KM oraz ośmiobiegową przekładnią automatyczną i systemem Start/Stop.

Do oferty Opla Combo Life dołączył silnik 1.2 Direct Injection Turbo o mocy 96 kW (130 KM) i maksymalnym momencie obrotowym 230 Nm dostępnym przy 1.750 obr./min. Jest to najmocniejsza jednostka benzynowa w ofercie tego modelu. Opel Combo Life z nowym silnikiem przyspiesza od 0 do 100 km/h w 12,3 sekundy i rozwija prędkość maksymalną 186 km/h. Jednostka spełnia normy emisji Euro 6d. Spalanie w cyklu mieszanym wynosi 5,6-5,3 l/100 km przy emisji CO2 127-121 g/km (zgodnie z cyklem NEDC). Opel Combo Life z nową jednostką benzynową w wersji wyposażenia Enjoy został wyceniony na polskim rynku od 90.150 zł (sugerowana cena detaliczna z VAT).

Oprócz najmocniejszego silnika benzynowego oraz ośmiobiegowej przekładni automatycznej standardowe wyposażenie modelu obejmuje, między innymi, klimatyzację, sześciokierunkową regulację fotela kierowcy z regulacją podparcia odcinka lędźwiowego kręgosłupa i podłokietnikiem, skórzaną wielofunkcyjną kierownicę i elektrycznie sterowane szyby boczne z przodu. W zakres wyposażenia standardowego wchodzą również: system ostrzegania przed najechaniem na pojazd poprzedzający z automatycznym hamowaniem awaryjnym i funkcją wykrywania pieszych, system ułatwiający ruszanie pod górę, asystent pasa ruchu, a także system rozpoznawania znaków drogowych i system wykrywający objawy zmęczenia kierowcy.

Opcjonalnie oferowany jest automatyczny tempomat z ogranicznikiem prędkości, system multimedialny z radiem i 8‑calowym kolorowym ekranem dotykowym, kompatybilny z Apple CarPlay i Android Auto.

Opel Combo Life jest dostępny w konfiguracji pięcio- lub siedmiomiejscowej, w dwóch długościach (4,40 m oraz 4,75 m jako odmiana XL). Bagażnik ma co najmniej 597 litrów pojemności (przy dłuższym rozstawie osi jest to 850 litrów). Po złożeniu tylnych siedzeń pojemność bagażnika w standardowej wersji Combo Life wzrasta do 2.126 litrów a w wersji przedłużonej wynosi aż 2.693 litry.

Galeria

Jeśli na powyższej liście nie ma Twojego wydarzenia zajrzyj tutaj

polecamy

Może ci się spodobać również
avatar
  Subskrybuj  
Powiadom o