Peugeot 3008 DKR kontra samolot linii lotniczych Peru

2 3

Sebastien Loeb może pochwalić się wieloma zwycięstwami, ale tym razem wziął udział w dosyć nietypowej rywalizacji. Za kierownicą rajdowego Peugeot 3008 DKR 2019 zmierzył się z samolotem linii lotniczych Peru.

Francuski kierowca Sebastien Loeb może pochwalić się startami w najróżniejszych zmaganiach rajdowych, ale tym razem konkurencja była bardzo nietypowa. Zawodnik, który zdobył kilkanaście tytułów w mistrzostwach świata, jeszcze przed startem w tegorocznej edycji Rajdu Dakar, pojawił się w bazie lotniczej Las Palmas w Limie, by wystartować w bardzo oryginalnym wyścigu. Loeb za kierownicą Peugeot 3008 DKR zmierzył się z samolotem linii lotniczych Peru. Na początku rajdowa bestia spod znaku lwa utrzymywała prowadzenie, ale w końcu musiała uznać wyższość samolotu. Zobaczcie rywalizację na krótkim filmie:

41. edycja Rajdu Dakar wyruszyła 7. stycznia z Limy. W tegorocznych zmaganiach bierze udział 334 pojazdy oraz 541 zawodników z 61 państw. Sebastien Loeb startuje za kierownicą modelu Peugeot 3008 DKR.

Galeria

Jeśli na powyższej liście nie ma Twojego wydarzenia zajrzyj tutaj

polecamy

Może ci się spodobać również
avatar
2 Wątki komentarzy
0 Odpowiedzi na wątki
0 Obserwujący
 
Komentarz z największą ilością reakcji
Najciekawszy wątek komentarza
2 Autorzy komentarzy
Romancindar Autorzy ostatnich komentarzy
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
cindar
Gość
cindar

Ale pomysły

Roman
Gość
Roman

Jakich linii lotniczych Peru? Samolot na zdjęciu to treningowy turbośmigłowy KAI KT-1P produkcji południowokoreańskiej ze szkoły pilotów wojskowego lotnictwa Peru czyli Escuela de Formacion de Pilotos Fuerza Aerea del Peru