Peugeot Klub Polska dla WOŚP: pokaż, że masz lwie serce i zalicytuj niezwykły kalendarz

1 1

Zbliża się kolejny finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy a posiadacze i miłośnicy francuskich samochodów również biorą w tej akcji udział. Peugeot Klub Polska przygotował specjalny klubowy kalendarz na rok 2019, który możecie licytować w popularnym serwisie aukcyjnym. Aktualnie cena wynosi 155 złotych, ale do końca zostało jeszcze 12 dni, więc macie czas, by złożyć swoją ofertę. 

Kalendarz na rok 2019, przygotowany przez ogólnopolski klub miłośników marki Peugeot przygotowano w formacie A3. Ma 13 stron. Na okładce znajduje się duże logo klubu, natomiast poszczególne strony zajmują zdjęcia samochodów klubowych. W styczniu jest to na przykład zimowy Peugeot 205. Zdjęcia są wybrane na podstawie wyników klubowego konkursu fotograficznego na Peugeot miesiąca. „Pokażcie, że macie LWIE serce!” – zachęcają organizatorzy tej wspaniałej akcji. Tutaj znajdziecie link do aukcji Peugeot Klub Polska. Gratulujemy pomysłu a nasze Czytelniczki i Czytelników zachęcamy do wzięcia udziału w zabawie w szczytnym celu, jakim jest pomoc dzieciom.

Peugeot Klub Polska

Peugeot Klub Polska to największa polska społeczność zrzeszająca miłośników i posiadaczy samochodów marki Peugeot. Prowadzi bardzo aktywne forum dyskusyjne, organizuje zloty i spotkania oraz wspiera posiadaczy lwów.

Galeria

Jeśli na powyższej liście nie ma Twojego wydarzenia zajrzyj tutaj

polecamy

Może ci się spodobać również
avatar
1 Wątki komentarzy
0 Odpowiedzi na wątki
0 Obserwujący
 
Komentarz z największą ilością reakcji
Najciekawszy wątek komentarza
1 Autorzy komentarzy
cindar Autorzy ostatnich komentarzy
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
cindar
Gość
cindar

Pozytywna akcja