Konkurs: wygraj nowe Renault Clio za żelki (i nie tylko)!

3 242

Generalnie mówi się, że cukier nie jest zdrowy. Opodatkowuje się słodycze i słodzone napoje. Cukrzyca stała się chorobą cywilizacyjną. Niemniej jednak nie jest tak, że wszystkie słodycze są całym złem tego świata. Żelki na przykład zawierają żelatynę, która z kolei ma w swoim składzie keratynę, a to element wspomagający włosy i paznokcie. Zresztą nie będę tu robił wykładu na temat szkodliwości, bądź nie, różnych składników odżywczych. Teraz kupując żelki i inne słodycze kilku znanych marek możecie stać się właścicielem Renault Clio.

Na zdjęciu jest wprawdzie Clio IV, ale jaki model będzie do wygrania – okaże się już za kilka dni. Pierwsze losowanie zaplanowano na 22. stycznia. Łącznie będą trzy losowania i szansa na wygranie trzech miejskich Renwóek. Wystarczy kupić żelki lub inne słodycze sprzedawane pod markami Nimm2, Śmiejżelki, Werther’s Original, Mamba, Ice Fresk oraz Toffifee na łączną kwotę minimum 15 zł. Potem trzeba tylko zarejestrować paragon i czekać na łut szczęścia. Oprócz Renault Clio do wygrania jest dziewięć iPhone’ów XR (po trzy w każdym losowaniu) i 90 przedpłaconych kart podarunkowych (po 30 na losowanie) o wartości 100 zł każda.

Promocja rozpoczęła się dzisiaj i potrwa do 3. lutego 2020.

Szczegóły znajdziecie na tej stronie. Tam też należy wysyłać swoje zgłoszenia. A nam nie pozostaje nic innego, jak życzyć Wam dużo szczęścia w losowaniu. Oczekiwanie osłodzą Wam żelki lub inne promocyjne słodycze.

 

 

Krzysztof Gregorczyk; grafika: Organizatorzy

Galeria

Jeśli na powyższej liście nie ma Twojego wydarzenia zajrzyj tutaj

polecamy

Może ci się spodobać również
avatar
1 Wątki komentarzy
2 Odpowiedzi na wątki
0 Obserwujący
 
Komentarz z największą ilością reakcji
Najciekawszy wątek komentarza
2 Autorzy komentarzy
Krzysztof GregorczykCIS Autorzy ostatnich komentarzy
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
CIS
Gość
CIS

Nagroda I-stopnia to Renault Clio IV w wersji ZEN 0.9TCE