Salon DS Automobiles w Krakowie uruchamia sprzedaż online

8 557

W salonie DS Store w Krakowie rusza sprzedaż samochodów bez wychodzenia z domu i bez wizyty w salonie. W ofercie są modele DS 7 Crossback i DS 3 Crossback w promocyjnych cenach.

W trudnych czasach związanych z pandemią koronawirusa w naszym kraju, zmieniło się funkcjonowanie sklepów, punktów gastronomicznych i usługowych. Klientów jest mniej a środki ostrożności znajdują się na wysokim poziomie. Salon marki DS Automobiles w Krakowie również reaguje na zmieniającą się sytuację i uruchamia sprzedaż online z zachowaniem najwyższych środków bezpieczeństwa.DS Automobiles

polecamy

naklejki 3D "Francuz płakał jak sprzedawał"

seria limitowana - kto pierwszy ten lepszy. Tylko na Allegro.

Wszystkie formalności odbywają się za pośrednictwem internetu lub telefonu. Dealer marki DS Automobiles umożliwia prezentację video lub u klienta jeśli jest takie życzenie z jego strony. Wszystko po to, by ograniczyć wychodzenie z domu i kontakt z drugą osobą. DS Store obsługuje klientów z całego kraju i przekonuje, że dla nich odległość nie jest żadnym problemem. „Nie raz dostarczaliśmy samochody klientom ze Szczecina, Poznania, Warszawy, Katowic, Gdańska oraz Rzeszowa”.

Nie brakuje atrakcyjnych ofert na modele DS 7 Crossback i DS 3 Crossback dostępne od ręki, czyli bez oczekiwania na dostawę i produkcję. Salon posiada także flotę używanych pojazdów z niewielkimi przebiegami, które oferowane są w przystępnych cenach.

Zapraszamy do kontaktu:
DS Ekspert: Grzegorz Łukasik
tel.: 512 351 621
mail: [email protected]

Galeria

Może ci się spodobać również
avatar
4 Wątki komentarzy
4 Odpowiedzi na wątki
0 Obserwujący
 
Komentarz z największą ilością reakcji
Najciekawszy wątek komentarza
7 Autorzy komentarzy
PabloTomasz-FmLeasing.plGratulacjePaweł ze SzczecinaToJa Autorzy ostatnich komentarzy
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Wojciech
Gość
Wojciech

Zdalna sprzedaż to dobry pomysl, ale zastanawiam się czy w obecnej, niepewnej sytuacji którakolwiek firma będzie szła w leasing pojazdu, biorąc pod uwagę niepewna przyszłość.

Jaszczurek
Gość
Jaszczurek

Ciekawe jak zdalnie podpisza umowe leasingowa.
Tak na serio to temat troche jak grzany kotlet. W obecnych czasach prawie wszystko jest dostepne online, interaktywnie. Teraz online z powodu koronawirus bedzie sie dzialo tyle ile w black friday, black week itp. Ale trzymam kciuki za sprzedaz i promocje marki – samochody inne niz wszystkie i mimo wszystko ciekawe.

ToJa
Gość
ToJa

Skoro kredyt da się zdalnie podpisać, to czemu nie leasing?

Tomasz-FmLeasing.pl
Gość
Tomasz-FmLeasing.pl

Kodeks Cywilny przewiduje, że umowa leasingu musi mieć formę pisemną, dlatego nie da się zdalnie. Branża od dłuższego już czasu chciałaby wprowadzić zmianę, ale do tego potrzebna jest zmiana ustawy – czyli musieliby się tym zająć politycy.

ToJa
Gość
ToJa

Rozwiązanie spoko, choć dla DS niekorzystne. Przez słabą rozpoznawalność marki, te auta trzeba najpierw dotknąć, zobaczyć, przekonać się.

Paweł ze Szczecina
Gość
Paweł ze Szczecina

Dlatego salon oferuje możliwość dostarczenia samochodu pod dom i odbycie i dywidualnwj jazdy próbnej z zachowaniem bezpieczeństwa i zaleceń odnośnie aktualnej sytuacji w kraju.

Akurat ten salon marki DS w Polsce już kilka razy mnie przekonał do tego, ze niemożliwe staje się możliwe.

Gdybym miał kupować samochód DS, to napewno w Krakowie, nawet mając salon u siebie w mieście.

Gratulacje
Gość
Gratulacje

Kolejny dobry ruch ze strony Krakowskiego dealera marki DS!

Jak znam, to pewnie Grzegorz, który odpowiada za salon, zrobił kolejna akcje i przyciągnie duża ilość klientów do siebie.

DS STORE KRAKÓW, oni są niemożliwi. Najlepsze ceny w kraju, możliwość negocjacji i zawsze frontem do klienta.

Ciekawy jestem tylko jak będzie wyglądał teraz proces sprzedaży i dostarczenia samochodu do klienta. Ja ze swojego odbioru auta z Krakowa jestem bardzo zadowolony i będę ich napewno zawsze chwalił.

Pablo
Gość
Pablo

Kwestia czasu, aż inne salony również wprowadzą sprzedaż online. Zresztą na to zapowiadało się od dawna. Dziś klienci nie chcą chodzić po salonach, wystawach, targach… Epidemia tylko przyspieszy zmianę trendu zakupów. Salony, które nie wprowadzą tego rodzaju sprzedaży mogą się nie utrzymać, a na pewno ich sprzedaż mocno spadnie. Sami importerzy powinni wymusić na koncesjach sprzedaż online.