Alpine A110 S – mocniejsza wersja coupe nadchodzi!

0 459

Zdjęcie tajemniczego kontenera z sylwetką samochodu pojawiło się na profilu marki Alpine na Twitterze. Wszystko wskazuje na to, że już wkrótce zadebiutuje nowy samochód – A110 ze znaczkiem S.

Informacje o produkcji bardziej rasowej wersji francuskiego coupe krążą już od pewnego czasu, ale na razie marka Alpine nie zdradziła żadnych szczegółów ani na temat napędu, ani daty premiery modelu. Najnowszy wpis marki na Twitterze pokazuje, że w końcu doczekamy się czegoś nowego. Możemy zobaczyć zdjęcie tajemniczego kontenera z białą sylwetka samochodu. Podpis głosi „Już wkrótce … Pozostań w kontakcie!”. Post został opatrzony hashtagiem „FromDieppeToLeMans”, co sugeruje, że pojazd zadebiutuje podczas tegorocznego wyścigu Le Mans, który odbędzie się w dniach 15 i 16 czerwca.

Alpine A110 jest napędzany turbodoładowaną jednostką o pojemności 1.8-litra, która generuje 252 KM mocy. Coupe potrafi rozpędzić się od 0 do 100 km/h w czasie 4,5 sekundy. Wariant S powinien być mocniejszy. Najprawdopodobniej będzie dysponował mocą 300 KM podobnie jak Renault Megane RS Trophy.

Galeria

Jeśli na powyższej liście nie ma Twojego wydarzenia zajrzyj tutaj

polecamy

Może ci się spodobać również
avatar
  Subskrybuj  
Powiadom o