Chat with us, powered by LiveChat

Citroen C5 Aircross wyróżniony przez czytelników Interii

0 3 144

Citroen C5 Aircross zdobył wyróżnienie w konkursie MotoAs Interii. Samochód został wybrany przez czytelników portalu w kategorii „Na każdą drogę”. Francuski model uzyskał więcej głosów niż Skoda Kodiaq, Kia Sportage, czy Mazda CX-5.

Konkurs MotoAs Interii, w którym czytelnicy głosują na najlepsze samochody w dziesięciu różnych kategoriach, odbył się już po raz czwarty. O zwycięstwie Peugeot 508 w kategorii „Styl” już pisaliśmy, ale nie jest to jedyny francuski model, który otrzymał wyróżnienie. Czytelnicy portalu Interia docenili także wszechstronny charakter modelu Citroen C5 Aircross. Samochód został wyróżniony w kategorii „Na każdą Drogę”.

Francuski SUV wyróżnia się oryginalnym wyglądem zewnętrznym, dużą pojemnością bagażnika oraz komfortem, który również sami sprawdziliśmy podczas naszych testów. C5 Aircross zostawił daleko w tyle takie modele jak: Skoda Kodiaq, Kia Sportage, czy Mazda CX-5.

W plebiscycie MotoAs Interii wyróżniona została także bogini, czyli Citroen DS w kategorii „Legenda”. Samochód uzyskał więcej głosów niż Volkswagen Golf GTI i Jeep Wrangler.

Źródło: Interia.pl

Galeria

Wpis nie ma dodatkowych zdjęć.
Jeśli na powyższej liście nie ma Twojego wydarzenia zajrzyj tutaj

polecamy

Może ci się spodobać również
avatar
  Subskrybuj  
Powiadom o