DS 7 CROSSBACK E-TENSE 4×4 – elektryczna premiera w Warszawie

0 720

Elektryfikacja będzie motywem przewodnim stoiska DS Automobiles podczas warszawskich targów Fleet Market. Uczestnicy tego wydarzenia będą mogli zobaczyć po raz pierwszy w Polsce flagowy model DS 7 CROSSBACK E-TENSE 4×4.

DS 7 CROSSBACK E-TENSE 4×4 to hybrydowy SUV klasy premium. Model od niedawna jest już dostępny w sprzedaży w Polsce.

Targi Fleet Market co roku skupiają przedstawicieli 10.000 firm z całej Polski, reprezentujących zarówno duże, jak i małe i średnie przedsiębiorstwa. Podczas targów prezentowane są nowe modele samochodów, a także oferty finansowe, ubezpieczeniowe oraz usługi i programy skierowane do klientów flotowych.

Takie wydarzenie jest doskonałą okazją do zaprezentowania najnowszych samochodów w ofercie DS Automobiles. Na stoisku marki będzie można zobaczyć po raz pierwszy w Polsce DS 7 CROSSBACK E-TENSE 4×4, który pokazuje przyszłość technologii opracowywanych przez DS Automobiles oraz wprowadzony w tym roku SUV segmentu B – DS 3 CROSSBACK. Kompaktowy SUV DS 3 CROSSBACK to połączenie elegancji, komfortu i technologii z najwyższej półki. Ten wyjątkowy samochód wyróżnia imponująca sylwetka, podkreślona przez liczne detale wskazujące na nowoczesność i wyrafinowanie projektu.

W klasie SUV-ów premium DS 7 CROSSBACK E-TENSE 4×4 wyznacza nowe standardy. Hybrydowy napęd spalinowo-elektryczny stanowi połączenie turbodoładowanego silnika benzynowego i dwóch silników elektrycznych, które razem osiągają moc 300 KM. W połączeniu z napędem na cztery koła plasuje to ten samochód w awangardzie pod względem rozwiązań łączących wyrafinowany styl z najnowocześniejszymi technologiami. Dowodem są osiągi i parametry: emisja CO2 wynosi 30 g na każdy przejechany kilometr, a średnie zużycie paliwa kształtuje się na poziomie 1,3 l na 100 km, zgodnie z nową homologacją WLTP. Samochód jest dostępny w Polsce od 227 000 zł (sugerowana cena detaliczna brutto z VAT w Polsce) i można go już zamawiać. Targi Fleet Market odbędą się w środę, 20 listopada, w halach Global EXPO przy ulicy Modlińskiej 60 (teren dawnych zakładów FSO).Premierę nowych modeli DS zaplanowano na godziny 9:00-9:15.

 

DS AUTOMOBILES

DS Automobiles to marka premium Groupe PSA, która istnieje na rynku od 2015 roku. Ambicją marki jest zdobycie statusu ikony francuskiego know-how w segmencie samochodów luksusowych. Dzięki wyjątkowym umiejętnościom i awangardowemu podejściu, DS Automobiles podtrzymuje tradycje innowacyjności i niebanalnego stylu odziedziczone po modelu DS z 1955 roku.

Zaprojektowane z myślą o klientach poszukujących oryginalnych samochodów wyposażonych w najnowsze zdobycze technologii, modele DS drugiej generacji łączą w sobie wyrafinowanie i zaawansowaną technologię. SUV-y DS 7 CROSSBACK i DS 3 CROSSBACK tworzą nową gamę marki DS, która docelowo będzie składała się z sześciu modeli oferowanych również w wersji zelektryfikowanej E-TENSE.

Dla swoich wymagających klientów, oczekujących spersonalizowanej i ekskluzywnej obsługi, DS Automobiles stworzył jedyną w swoim rodzaju ofertę ekskluzywnych usług premium „ONLY YOU, l’expérience DS”.

Obecna w 35 krajach marka DS rozwija sieć wyłącznej dystrybucji, która na początku 2019 roku liczyła 400 punktów sprzedaży DS STORES i DS SALONS na całym świecie.

Śledź aktualności dotyczące marki na www.DSautomobiles.com @DS_Official

 

 

źródło: DS Automobiles Polska

Galeria

Jeśli na powyższej liście nie ma Twojego wydarzenia zajrzyj tutaj

polecamy

Może ci się spodobać również
avatar
  Subskrybuj  
Powiadom o