Nowa fabryka w Polsce rozpoczęła produkcję lamp do Citroena Jumpera

3 1 293

Nowy zakład Varroc Lighting Systems zlokalizowany w Niemcach pod Lublinem rozpoczął produkcję reflektorów do Citroena Jumpera. Wkrótce na linie montażowe trafią lampy producentów takich jak Opel, Peugeot i Volkswagen.

Pod koniec listopada 2019 roku nowy zakład produkcyjny Varroc Lighting Systems w Niemcach rozpoczął produkcję reflektorów do Citroena Jumpera. Lampy są dostarczane do obiektów Grupy PSA we Francji i Wielkiej Brytanii. Na razie fabryka pod Lublinem zatrudnia 170 osób, w tym 80 na produkcji, ale trwa rekrutacja na dodatkowe stanowiska. W ciągu najbliższego roku, w ramach  rozwoju firmy liczba pracowników zwiększy się do 400.

polecamy

naklejki 3D "Francuz płakał jak sprzedawał"

seria limitowana - kto pierwszy ten lepszy. Tylko na Allegro.

Obecnie Varroc Lighting Systems tygodniowo montuje 6 tysięcy lamp, ale zamierza zwiększyć tę liczbę do 3,6 mln sztuk rocznie. Na liniach montażowych Varroc Lighting Systems oprócz części do Citroena będą produkowane reflektory do Opla Vivaro, Peugeota Experta, a w następnej kolejności do pojazdów marki Volkswagen. W planach są także elementy do Skody i Forda.

Zakład w Niemcach ma powierzchnię 25 tys. m2 i składa się z części produkcyjnej, handlowej i technicznej. Na miejscu znajdują się również biura i laboratoria wyposażone w aparaturę do kontroli reflektorów.

Źródło: Dziennik Wschodni

Galeria

Może ci się spodobać również
avatar
1 Wątki komentarzy
2 Odpowiedzi na wątki
0 Obserwujący
 
Komentarz z największą ilością reakcji
Najciekawszy wątek komentarza
3 Autorzy komentarzy
truckerKrzysztof Gregorczyktrucker Autorzy ostatnich komentarzy
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
trucker
Gość
trucker

ile lat jeszcze będą robić tego klunkra kundla fiata. ponad 20 lat to weszło w 2006 roku … transportowcy też chcemy jeździć czymś NOWYM !

Krzysztof Gregorczyk
Editor

Jeśli w 2006, to wg mojej matematyki jest 14, a nie „ponad 20 lat”…

trucker
Gość
trucker

co nie zmienia faktu ze to stary klunkier i awaryjny ponad przeciętną . Kiedy następca?