Chat with us, powered by LiveChat

Peugeot 108 i MIKA – śpiewająco  i kolorowo

0 10

Peugeot i piosenkarz MIKA ponownie połączyli siły przy promocji najmniejszego pojazdu w ofercie francuskiego producenta. Film prezentuje bogactwo wersji kolorystycznych 108 w sposób śpiewający.

Zeszłoroczna kampania reklamowa Peugeota, w której wystąpił MIKA, okazała się sporym sukcesem, dlatego również w roku 2018 producent spod znaku lwa postanowił kontynuować tę muzyczno-motoryzacyjną przygodę. Najnowszy film promujący model 108 został więc uświetniony charakterystycznym wysokim głosem brytyjskiego wokalisty. W reklamie możemy zobaczyć różne wersje Peugeota 108, które przemierzają ulice Barcelony przy dźwiękach utworu „Love Today”.

Film próbuje nas przekonać, że mały 108 pasuje do wszelkich okoliczności i upodobań dzięki bogatej palecie barw karoserii. Marka spod znaku lwa wzbogaciła w tym roku ofertę modelu o sześć nowych odcieni nadwozia, cztery możemy zobaczyć na filmie. Najbardziej wyróżnia się zieleń „Green Fizz”, która powinna przyciągać uwagę wszędzie tam, gdzie tylko samochód w nią ozdobiony się pojawi. W roku 2018 miejski Peugeot został wyposażony również w dodatkowe opcje kolorystyczne wnętrza i nowe materiały wykończeniowe. W polskiej ofercie mały Peugeot niestety nie występuje, ale we Francji można zamawiać nawet wersję 108 TOP! z otwieranym dachem w kolorze zielonym, niebieskim i czarnym.

Cieszę się, że mogę kolejny rok współpracować z marką Peugeot. To przyjemność i bardzo mnie cieszy, że reprezentuję markę, z którą dorastałem i która była częścią mojego codziennego życia od samego dzieciństwa. Firma i zespół kreatywny mają barwną i radosną wizję, która sprawia, że ​​praca z nimi jest łatwa i przyjemna. Wspólnie bawimy się na planie i w świetle reflektorów, jest idealne” – powiedział MIKA.

https://www.youtube.com/watch?time_continue=28&v=mfkTwNZcHbs

Galeria

Jeśli na powyższej liście nie ma Twojego wydarzenia zajrzyj tutaj

polecamy

Może ci się spodobać również
avatar
  Subskrybuj  
Powiadom o