Peugeot e-208 z darmowym ładowaniem na pół roku

2 474

Brytyjski oddział Peugeota wprowadził ciekawą ofertę, która pozwoli przyciągnąć więcej chętnych na samochody elektryczne i hybrydowe. Gama zelektryzowanych modeli od e-208 po 3008 Hybrid będzie dostępna z darmowym ładowaniem na okres pół roku.

Peugeot w Wielkiej Brytanii nawiązał współpracę z siecią stacji ładowania Power Plus. Efektem współpracy będzie darmowy abonament na ładowanie dla klientów decydujących się na samochody elektryczne i hybrydowe typu plug-in. Ofertą objęte są modele: Peugeot e-208, 3008 Hybrid, 508 Hybrid i 508 SW Hybrid. Wkrótce w salonach w Wielkiej Brytanii pojawi się także elektryczny crossover e-2008.

polecamy

naklejki 3D "Francuz płakał jak sprzedawał"

seria limitowana - kto pierwszy ten lepszy. Tylko na Allegro.

Po bezpłatnym sześciomiesięcznym okresie właściciele Peugeotów zapłacą 7,85 £ miesięcznie, aby kontynuować subskrypcję. Dzięki ponad 7000 punktów ładowania, Polar Plus jest największym publicznym dostawcą stacji do ładowania pojazdów elektrycznych w Wielkiej Brytanii.

„Współpraca Peugeot i Polar Plus to świetny sposób na zachęcenie kierowców do przejścia na pojazdy elektryczne” – powiedział Dyrektor Peugeot w Wielkiej Brytanii, David Peel.

Jedną z głównych wątpliwości wokół pojazdów elektrycznych, jest dostęp do punktów ładowania. Kupując nowy w pełni elektryczny lub hybrydowy model Peugeota, kierowcy należący do sieci Polar Plus, będą mieli łatwiejszy dostęp do energii podczas podróży przez Wielką Brytanię”.

Galeria

Wpis nie ma dodatkowych zdjęć.
Może ci się spodobać również
avatar
2 Wątki komentarzy
0 Odpowiedzi na wątki
0 Obserwujący
 
Komentarz z największą ilością reakcji
Najciekawszy wątek komentarza
2 Autorzy komentarzy
misiekRoman Autorzy ostatnich komentarzy
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Roman
Gość
Roman

Jeśli opłata 7,85 funta miesięcznie oznacza ładowanie bez ograniczeń w sieci Power Plus w Wlk. Brytanii to jest bardzo atrakcyjna oferta. Proszę sobie wyobrazić, że za równowartość 40 zł można „tankować” do woli i jeździć ile się chce. Czy jakikolwiek samochód o napędzie konwencjonalnym daje takie możliwości przy paliwie za 40 zł, nawet najoszczędniejszy „dizelek” za taką kwotę pozwoli przejechać co najwyżej 200 km

misiek
Gość
misiek

Elektryki nie są dla mnie. Chętniej widziałbym się w hybrydowy… Do miasta się nada a i na trasy takim bez problemu dojadę. Nawet darmowe ładowanie nie przekona mnie do elektryków.