Sto elektrycznych Peugeot 208 na ulicach Mediolanu

0 479

Peugeot e-208 w spektakularny sposób pojawił się na ulicach Mediolanu. Konwój 100 elektrycznych hatchbacków przejechał ulicami miasta.

Prawdziwa fala elektrycznych modeli Peugeota zalała ulice Mediolanu. 4. listopada wszystkie salony dealerskie francuskiej marki zostały zamknięte, aby świętować wprowadzenie na rynek nowego e-208 pod hasłem „Unboring the Future”. Właściciele salonów, przyjaciele marki oraz ambasadorzy, w sumie aż 1.600 osób połączonych z marką Peugeot miało okazję poznać bliżej nowego e-208. Francuska marka chciała w ten sposób uczcić nie tylko debiut nowego modelu, ale także przejście na nowy rodzaj mobilności.

Wszystkie 100 pojazdów z wyjątkiem jednego zostały wykończone w kolorze żółtym Faro. Samochód, który poprowadził konwój miał niebieski odcień nadwozia Vertigo Blue. Peugeoty e-208 pod eskortą policji dotarły do nowego salonu Casa Peugeot w centrum Mediolanu zlokalizowanego przy Via Palestro, który przez dwa tygodnie będzie pełnił funkcję centrum spotkań i stanie się miejscem debat o nowym e-208 oraz elektromobilności.

Peugeot we Włoszech posiada sieć ładowania składającą się z 400 stacji, które są zlokalizowane w salonach marki. Do końca roku pojawią się kolejne u dealerów pozostałych marek Grupy PSA.

Galeria

Jeśli na powyższej liście nie ma Twojego wydarzenia zajrzyj tutaj

polecamy

Może ci się spodobać również
avatar
  Subskrybuj  
Powiadom o