Używany Peugeot, Citroen i Opel – jaki warsztat zamiast ASO?

0 1 186

W 2017 Grupa PSA wprowadziła na polski rynek sieć warsztatów Eurorepar Car Service dedykowanych samochodom, które są już po okresie gwarancyjnym. Zakres usług dla modeli Peugeot, Citroen i Opel oraz ilość warsztatów ciągle się powiększa.

Według badań Gipa kierowcy odwiedzają niezależne warsztaty prawie 5 razy częściej niż serwisy autoryzowane a im starszy jest pojazd, tym rzadziej trafia do ASO. Aby dotrzeć do właścicieli samochodów, które są już po okresie gwarancyjnym, Grupa PSA wprowadziła w 2017 roku na polski rynek trzy nowe marki w zakresie obsługi posprzedażnej. Eurorepear oferuje części zamienne, w tym oryginalne komponenty Grupy PSA, Eurorepar Car Service oferuje sieć warsztatów, natomiast marka Distrigo jest odpowiedzialna za dystrybucję części. Pod koniec 2018 roku w skład sieci Eurorepar Car Service wchodziło ponad 4.000 warsztatów w 22 krajach a do roku 2023 ich liczba ma zwiększyć się do 10.000. W Polsce jest już ponad 50 punktów a w przyszłym roku w ramach poszerzenia współpracy z niezależnymi warsztatami dołączą kolejne. Grupa PSA planuje, że w roku 2020 będzie 100 serwisów Eurorepar w naszym kraju.

Jakie są zalety korzystania z sieci należącej do Grupy PSA? Warsztaty Eurorepar obiecują swoim klientom wysoką jakość obsługi w przystępnej cenie, 2-letnią gwarancję oraz szybki dostęp do oryginalnych części pojazdów marek Peugeot, Citroen i Opel. Wizytę można umówić nie tylko telefonicznie, ale także na stronie www.eurorepar.pl. Witryna posiada wyszukiwarkę najbliższych stacji w okolicy naszego miasta. Serwisy posiadają przynajmniej 3 stanowiska naprawcze, poczekalnię dla klientów oraz łatwo dostępny parking. W ofercie Eurorepar Car Service znajdują się przeglądy okresowe oraz wszelkie czynności związane z obsługą techniczną i naprawą pojazdów. Od wymiany opon czy oleju przez serwis klimatyzacji, układu wydechowego czy układu przeniesienia napędu.

Eurorepar posiada bogatą ofertę części zamiennych, która składa się z 12.000 komponentów różnych marek w tym m.in. filtry, klocki i tarcze hamulcowe, paski klinowe amortyzatory, paski rozrządu czy akumulatory. W ofercie znajdziemy także oleje silnikowe, a nawet opony.

Galeria

Jeśli na powyższej liście nie ma Twojego wydarzenia zajrzyj tutaj

polecamy

Może ci się spodobać również
avatar
  Subskrybuj  
Powiadom o