Alpine A110 w wersji kabriolet – nowy rywal Porsche 718 Boxster 

1 53

Alpine A110 być może już w przyszłym roku doczeka się wersji kabriolet, która urozmaici ofertę francuskiego producenta. Magazyn Auto-moto.com wykonał wizualizację modelu, który będzie rywalem dla Porsche 718 Boxster .

Alpine A110 zadebiutował w marcu 2017 roku, a jego zadaniem było przywrócenie do świata motoryzacji francuskiej marki samochodów. Piękne coupe zbierało pochwały za design, lekkie nadwozie oraz zwinność prowadzenia w zakrętach, a w tym roku nawet otarło się o nagrodę Car of the Year, zdobywając taką samą liczbę punktów, co zwycięzca. Marka Alpine raczej nie ma co narzekać na brak zamówień. Premierowa edycja została zarezerwowana w błyskawicznym tempie, a seryjne wersje Pure i Legend również cieszą się popularnością wśród klientów. Jaka przyszłość czeka Alpine? Czy doczekamy się kolejnych modeli?

Samochód najprawdopodobniej będzie oferowany w mocniejszej wersji, być może producent pokusi się o wersję 280 lub nawet 300-konną. W końcu taką moc osiągnięto w Renault Megane RS Trophy. Liczymy również na to, że do gamy dołączy wersja kabriolet, co według pierwszych wzmianek może nastąpić już w roku 2020. Zgodnie z wizualizacją modelu, którą wykonał magazyn Auto-moto.com, samochód będzie prezentował się bardzo atrakcyjnie. Alpine A110 Cabrio będzie konkurował m.in. z Porsche 718 Boxster. W internecie pojawiły się także wzmianki o SUV-ie, ale na razie nie ma żadnego potwierdzenia ze strony Alpine.

Źródło: Auto-moto.com

Galeria

Jeśli na powyższej liście nie ma Twojego wydarzenia zajrzyj tutaj

polecamy

Może ci się spodobać również
avatar
1 Wątki komentarzy
0 Odpowiedzi na wątki
0 Obserwujący
 
Komentarz z największą ilością reakcji
Najciekawszy wątek komentarza
1 Autorzy komentarzy
prnd Autorzy ostatnich komentarzy
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
prnd
Gość
prnd

Slaby clickbait :(