Bardzo dziwne Renault Megane przechodzi testy – czy to nowa hybryda?

1 7 440

Renault Megane w bardzo osobliwej postaci zostało przyłapane podczas testów drogowych w Hiszpanii. Z jakim modelem mamy do czynienia? Czy Renault testuje wersję hybrydową?

Renault Megane wkrótce zostanie odnowione. Samochód po face liftingu trafi na rynek w roku 2020, ale istnieje szansa, że nową odsłonę kompaktu zobaczymy jeszcze w tym roku. Na razie nie wiemy, co zmieni się w Megance, ale spodziewamy się przede wszystkim odnowienia wnętrza, które będzie podążało za V generacją Renault Clio. Wróćmy jednak do Meganki, która już kilka razy pod osłoną kamuflażu była widziana na publicznych drogach. Tym razem jest to jednak bardzo dziwny samochód…

Sfotografowany w Hiszpanii model otrzymał nietypowe wydłużone nadkola zarówno w przedniej, jak i tylnej części pojazdu. Po stronie kierowcy można dostrzec port ładowania, co skłania nas ku stwierdzeniu, że testowano hybrydową wersję pojazdu. Nowe Renault Megane podobnie jak Clio oraz nowa odsłona modelu Captur będzie oferowana w wersji hybrydowej E-Tech. Samochód będzie dostępny w gamie także w nowym silnikiem 1.0 TCe oraz 1.3 TCe. Pod maską znajdzie się także wysokoprężny motor 1.5 Blue dCi.

W samochodzie, który przyłapano w Hiszpanii zastanawiają tajemnicze rozszerzenia nadkoli. Być może testowy muł w postaci Renault Megane służył do badań nad napędem dla większego modelu, na przykład nowej generacji Renault Kadjar.

Źródło: Motor1.com

Galeria

Jeśli na powyższej liście nie ma Twojego wydarzenia zajrzyj tutaj

polecamy

Może ci się spodobać również
avatar
1 Wątki komentarzy
0 Odpowiedzi na wątki
0 Obserwujący
 
Komentarz z największą ilością reakcji
Najciekawszy wątek komentarza
1 Autorzy komentarzy
Gaweł Autorzy ostatnich komentarzy
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Gaweł
Gość
Gaweł

„Tym razem jest to jednak bardzo dziwny samochód…”
A od kiedy Meganka nie była dziwna? Od 1 modelu który wyglądał jak żelazko była dziwna i oryginalna bo to Renault zawsze jest nowoczesny i świeży. Jak chcesz mieć wnętrze z czasów Hitlera kup sobie VW tam nigdy nie było nic dziwnego wszystko do użygu nudne i zabijające bezguściem.