Dacia Dokker, Renault Talisman i Trafic najlepszymi autami flotowymi

4 1 197

Renault Talisman, Renault Trafic i Dacia Dokker Van zdobyły tytuły Aut Flotowych 2019 roku w X edycji Profesjonalnego Testu Flotowego Stowarzyszenia Kierowników Flot Samochodowych. Po raz pierwszy w historii testu aż trzy modele Grupy Renault zostały nagrodzone w tej samej edycji.

W X edycji Profesjonalnego Testu Flotowego Stowarzyszenia Kierowników Flot Samochodowych nagrodzono dziewięć modeli, z czego aż trzy to modele Grupy Renault. Renault Talisman okazało się najlepsze wśród samochodów z segmentu D, Renault Traffic wśród średnich aut dostawczych, a Dacia Dokker Van – wśród małych aut dostawczych.Dacia Dokker, Renault Talisman i Trafic najlepszymi autami flotowymi

Przy wyborze zwycięzców brano pod uwagę siedem kryteriów: wygląd zewnętrzny, funkcjonalność wnętrza, ocenę z jazdy testowej, koszt zakupu i serwisowania, wartość rezydualną, zużycie paliwa oraz emisję CO2. W teście brały udział auta nominowane na podstawie zestawienia aut najczęściej kupowanych przez klientów instytucjonalnych w Polsce w IV kwartale 2018 r. i I kwartale 2019 r.

W 2018 roku sprzedaż aut Renault i Dacia do firm i instytucji w Polsce wyniosła 45.166 egzemplarzy, co złożyło się na 10,1% udziału w rynku.

Galeria

Jeśli na powyższej liście nie ma Twojego wydarzenia zajrzyj tutaj

polecamy

Może ci się spodobać również
avatar
2 Wątki komentarzy
2 Odpowiedzi na wątki
0 Obserwujący
 
Komentarz z największą ilością reakcji
Najciekawszy wątek komentarza
4 Autorzy komentarzy
RrrSlawoMariuszToJa Autorzy ostatnich komentarzy
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
ToJa
Gość
ToJa

Q4 2018 i Q1 2019 sprzedaż Talismana praktycznie stanęła w Polsce. WLTP, brak silników, zero wersji, brak możłiwości zamówienia auta, brak stocków.

A oni rzekomo nominowali samochody za ten właśnie okres.

Pachnie tu jakoś nieświeżo ;)

Mariusz
Gość
Mariusz

Tak jak mówisz, talisman to piękne auto ale nie posiada silnika, nikt przy zdrowych zmysłach nie kupi auta tej klasy i wielkości z silnikiem mniejszym niż 2l,te silniki 1.6 to się nadają do megane

Slawo
Gość
Slawo

Odśwież sobie informacje, od dawna jest benzyna 1.8 i diesel 2.0

Rrr
Gość
Rrr

Takie dobre te dokkery a jeździ ich tak mało, najwięcej aut w wersji dostawczej widuję fiatów doblo. Powinno być chyba odwrotnie ponieważ dokker jest tańszy. Czy może jest mniej trwały?