Chat with us, powered by LiveChat

Irmscher Opel Grandland X Black & White

0 78

Od prawie 50 lat Irmscher oferuje indywidualne rozwiązania dla pojazdów wszystkich typów, do prawie każdego zastosowania. Niezwykle udany Opel Grandland X z rodziny SUV-ów Opla jest idealną dla Irmschera podstawą do konwersji. Tak właśnie powstał Irmscher Opel Grandland X Black & White.

Ten samochód jest ściśle limitowaną edycją. Irmscher Opel Grandland X Black & White powstanie w jedynie stu egzemplarzach. Zastosowano w nim 20-calowe koła ze stopów lekkich o wzorze Heli Star. Felgi występują w dwóch rodzajach – można się zdecydować albo na czarne, albo na ciemne z polerowanymi fragmentami z efektem diamentowym. Podobną kolorystykę można mieć w przypadku bocznego orurowania przy progach. W zawieszeniu zastosowano inne sprężyny, o bardziej sportowej charakterystyce.

Irmscher jest znanym tunerem Opla, ale zajmuje się też innymi markami. Przygotowuje też pakiety dla Peugeota. A że Opel należy teraz do Grupy PSA, więc uznałem, że i Opel Grandland X Black & White w wersji Irmscher może kogoś z naszych Czytelników zainteresować.

 

 

Krzysztof Gregorczyk; zdjęcia: Irmscher

Galeria

Jeśli na powyższej liście nie ma Twojego wydarzenia zajrzyj tutaj

polecamy

Może ci się spodobać również
avatar
  Subskrybuj  
Powiadom o