Nowe opony zimowe na rynku: Eurorepar Reliance Zima

2 800

Październik rozpieszcza nas prawie wakacyjnymi temperaturami, ale nieuchronnie zbliża się czas pluchy i błota na drodze i tym samym konieczność wymiany ogumienia w naszych pojazdach. Propozycji na rynku nie brakuje a ostatnio w ofercie pojawiły się nowe opony zimowe Eurorepar Reliance Zima.

Grupa PSA w swojej sieci części zamiennych Eurorepar oferuje 12.000 różnego rodzaju komponentów: od filtrów przez akumulatory, pióra wycieraczek po oleje i ogumienie samochodowe. W tym roku na rynku polskim debiutują nowe opony zimowe Eurorepar Reliance Zima, które są oferowane w 26 rozmiarach w tym 14 i 15’’z bieżnikiem symetrycznym oraz 16, 17 i 18’’ z bieżnikiem asymetrycznym kierunkowym.

Opony zostały stworzone z myślą o zwiększeniu przyczepności na drogach pokrytych błotem lub śniegiem. Zastosowanie ukośnych lameli zapewnia lepszą przyczepność podczas jazdy na śliskich nawierzchniach a specjalny układ bloków bieżnika zapewnia redukcję hałasu. Odpowiednie rowkowanie opon Eurorepar Reliance Zima ułatwia odprowadzania wody spod opony i poprawia jej trakcję na wodzie lub błocie pośniegowym. Nowatorska mieszanka z domieszką krzemionki sprzyja niskim oporom toczenia opony co wpływa na zmniejszenie zużycia paliwa i poziomu emisji CO2 przez pojazd.

Galeria

Jeśli na powyższej liście nie ma Twojego wydarzenia zajrzyj tutaj

polecamy

Może ci się spodobać również
avatar
1 Wątki komentarzy
1 Odpowiedzi na wątki
0 Obserwujący
 
Komentarz z największą ilością reakcji
Najciekawszy wątek komentarza
2 Autorzy komentarzy
ArtiDrakula Autorzy ostatnich komentarzy
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Drakula
Gość
Drakula

Ceny, ceny!!!

Arti
Gość
Arti

Cena 16” 215×65 to 330 PLN/sztuka. Biorąc pod uwagę, że tyle samo kosztuje oryginalna opona Hankook (który podobno toto produkuje), to nie wróżę im większego powodzenia.