Nowy Fiat Multipla jako owoc współpracy FCA i PSA?

7 7 000

Co powiecie na odrodzenie Fiata Multipli? Oto jak mogłaby wyglądać nowoczesna wersja rodzinnego samochodu o osobliwych kształtach, gdyby powrotem pojazdu zajął się nowy gigant utworzony z połączenia koncernów Fiat Chrysler i Grupy PSA.

Ostatnie lata nie są łaskawe dla kariery minivanów. Komfortowe modele o przestronnym, rodzinnym charakterze odchodzą powoli do lamusa a ich miejsce, czy tego chcemy czy nie, zajmują modele o charakterze SUV-a. SUV jest teraz samochodem do wszystkiego: do miasta, w trasę, do pracy, na wakacje i zarówno dla singla, jak i rodziny. Czy istnieje jeszcze miejsce dla praktycznych minivanów? Według TheSketchMonkey jak najbardziej, a nawet tak osobliwy model jak Fiat Multipla powinien doczekać się nowoczesnej i w dodatku… atrakcyjnej wersji nadwoziowej.

polecamy

naklejki 3D "Francuz płakał jak sprzedawał"

seria limitowana - kto pierwszy ten lepszy. Tylko na Allegro.

Nie wiem czy istnieje samochód, o którym powstało więcej dowcipów niż o Fiacie Multipli i jego właścicielach. Model został ochrzczony najbrzydszym samochodem świata, ale bez względu na osobliwą urodę, Multipla ma wiele zalet. Jest przestronna, wygodna i może służyć do transportu nawet 6 osób. Poza tym, z biegiem lat Fiat podoba się coraz bardziej, choć być może jest to tylko moje osobiste odczucie ;-) W odpowiedzi na prośby internautów, grafik komputerowy TheSketchMonkey wykonał nowoczesną wersję minivana Fiata, która prezentuje się bardzo ciekawie. Być może koncerny PSA i Fiat Chrysler powinny przemyśleć powrót modelu w przyszłości? Co sądzicie o nowej Multipli?

Galeria

Może ci się spodobać również
avatar
5 Wątki komentarzy
2 Odpowiedzi na wątki
0 Obserwujący
 
Komentarz z największą ilością reakcji
Najciekawszy wątek komentarza
7 Autorzy komentarzy
PiotrRafałpawelMarcin (ten wiecie który)Marek Autorzy ostatnich komentarzy
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
pawelhks
Gość
pawelhks

Gdyby tylko można było kupić nową Multiple to bym tak zrobił.

Magda
Gość
Magda

Tak samo brzydki jak poprzednik. Dziwne że ktoś to auto w ogóle kupował. Te będzie taką samą porażką i też raczej nie wiele osób je kupi ten kto wpadł na pomysł odświeżenia multipli musiał być nieźle naćpany albo połączył psychotropy z dragami porażka totalna

Marek
Gość
Marek

Tak jak obecnie każdy Citroen…

Rafał
Gość
Rafał

Może piękni ludzie dla równowagi kupowali, brzydcy muszą nadrabiać pięknym samochodem.

Marcin (ten wiecie który)
Gość
Marcin (ten wiecie który)

Być może multipla to będzie nowa nazwa dla berlingo od fiata.

pawel
Gość
pawel

multipla była bardzo funkcjonalna

Piotr
Gość
Piotr

Jeśli tylko będzie poprawa jakości (zabezpieczenie antykorozyjne, wyciszenie)tak jak to postępowało w ewolucji Multipla I>Multipla II, to bardzo chętnie zobaczę nowy w salonie.