Chat with us, powered by LiveChat

Dwie nagrody dla Citroëna Jumpy w Brazylii

0 149

Citroën Jumpy otrzymał dwie nagrody w plebiscycie brazylijskiego magazynu Quatro Rodas. Francuski samochód został uznany za „Najlepszego vana powyżej 1.000 kg” oraz „Najlepszego Vana do 12 miejsc”.

Podczas stu lat swojej historii najważniejszym mottem Citroëna było oferowanie produktów, które są praktycznymi, wygodnymi i skutecznymi rozwiązaniami w codziennym życia konsumenta. Stosując się do tej zasady marka właśnie zdobyła dwie nagrody od specjalistycznego medium motoryzacyjnego w Brazylii – pieczęć Best Buy od magazynu Quatro Rodas. Swoisty punkt odniesienia w segmencie lekkich samochodów dostawczych, Citroën Jumpy, zdobył dwie nagrody w kategoriach: Van powyżej 1000 kg i Van do 12 miejsc, w wersji minibus.

Citroën Jumpy Minibus oferuje te same cechy, co furgonetka, z naciskiem na technologię, dobre właściwości jezdne, komfort jazdy, funkcjonalność i solidność. Łączy w sobie wszystkie te cechy z możliwością przewiezienia 11 osób – kierowcy i 10 pasażerów – z wysokim poziomem bezpieczeństwie, dzięki nowej platformie EMP2 i obecności wyposażenia takiego, jak ESP, Hill Assist i trzypunktowe pasy bezpieczeństwa dla wszystkich pasażerów.

Model zapewnia również doskonałą wydajność dzięki silnikowi 1.6 BlueHDi najnowszej generacji, który zapewnia moc 115 KM przy 3.500 obr./min Pracuje w połączeniu z sześciobiegową manualną skrzynią biegów. To kombinacja, która zapewnia najlepsze zużycie paliwa w klasie. Ponadto zastosowane technologie eliminują do 90% tlenków azotu (NOx) i 99,9% cząstek stałych, a model ten ma najniższy poziom emisji dwutlenku węgla w tym segmencie.

Te dwie nagrody stanowią potwierdzenie tego, że Citroën, to marka innowacyjna, która ma na celu tworzenie wygodnych, bezpiecznych, oszczędnych, wydajnych i dobrze wyglądających samochodów.

 

 

Krzysztof Gregorczyk; grafika: Quatro Rodas; zdjęcie: Citroën

Galeria

Jeśli na powyższej liście nie ma Twojego wydarzenia zajrzyj tutaj

polecamy

Może ci się spodobać również
avatar
  Subskrybuj  
Powiadom o