Nowy Peugeot 208 w weekend zadebiutuje w Hiszpanii

0 45

Nowy Peugeot 208 w nadchodzący weekend po raz pierwszy zostanie zaprezentowany w Hiszpanii. Mały hatchback zadebiutuje w dosyć niezwykłym dla samochodu miejscu, a mianowicie na kortach Real Tennis Club Barcelona.

Nowy Peugeot 208 odbył swój światowy debiut podczas targów motoryzacyjnych w Genewie na początku marca, ale teraz marka spod znaku lwa przygotowuje się do hiszpańskiej premiery modelu. 20 kwietnia samochód zostanie zaprezentowany w Barcelonie, ale będzie to pokaz dosyć nietypowy. Miejscem premiery nie będą hale targowe  wystawy motoryzacyjnej ale… kort tenisowy. Peugeot jest oficjalnym sponsorem turnieju tenisowego w Barcelonie. Będzie to hiszpański debiut 208.

Obok nowego Peugeot 208 w wersji GT Line, będzie można podziwiać także nowego Peugeota 508 SW w wersji GT Line oraz Peugeota 3008 w wariancie GT. Podczas imprezy obecni będą ambasadorzy marki: Pablo Carreño Busta, Fernando Verdasco, Lucas Pouille oraz Leonardo Mayer, którzy będą zmagać się z konkurencją na kortach. Peugeot oddał do dyspozycji zawodników oraz specjalnych gości 27 egzemplarzy swoich pojazdów. Flota turnieju w Barcelonie składa się z modeli 508, 508 SW oraz modelu Traveler.

Galeria

Jeśli na powyższej liście nie ma Twojego wydarzenia zajrzyj tutaj

polecamy

Może ci się spodobać również
avatar
  Subskrybuj  
Powiadom o