Peugeot 504 Coupe i 406 Coupe jak nowe dzięki Peugeot France

1 213

Francuski oddział Peugeota już po raz trzeci zdecydował się pomóc właścicielom w odnowieniu swoich samochodów. Zakończyła się trzecia edycja programu „Ma Peugeot Rénovée”, która dotyczyła modeli Peugeot 504 Coupe i 406 Coupe. Po pracach renowacyjnych samochody prezentują się pięknie.

O poprzednich edycjach „Ma Peugeot Rénovée” również pisaliśmy. W pierwszej części nowe życie otrzymały Peugeoty 205, natomiast w drugiej, opieką otoczono 306-tki. Ostatnia odsłona programu polegającego na przywróceniu klasycznych modeli spod znaku lwa do dawnej świetności, dotyczyła dwóch w wersji coupe: Peugeot 406 oraz 504. Po klasyfikacji wstępnej wybrano pojazdy, które następnie trafiły w ręce specjalistów Peugeota.

W konkursie wytypowano Melanie, właścicielkę Peugeota 504 Coupe z 1971 roku, Pascala, który jest posiadaczem modelu 504 Coupe z 1970 roku oraz Marca wraz z 406-ką Coupe. Właściciele nie zostali oczywiście bez samochodów. Na czas renowacji francuski oddział Peugeot zapewnił pojazdy zastępcze. Uczestnicy mieli okazję przetestować nowego 508. Czas renowacji niedawno dobiegł końca i uczestnicy „Ma Peugeot Rénovée”, w końcu odebrali kluczyki do swoich pojazdów. Na każdy samochód przeznaczono 10.000 euro, a prace renowacyjne obejmowały m.in. lakier, tapicerkę oraz poprawki mechaniczne.

Galeria

Jeśli na powyższej liście nie ma Twojego wydarzenia zajrzyj tutaj

polecamy

Może ci się spodobać również
avatar
1 Wątki komentarzy
0 Odpowiedzi na wątki
0 Obserwujący
 
Komentarz z największą ilością reakcji
Najciekawszy wątek komentarza
1 Autorzy komentarzy
texas910gus Autorzy ostatnich komentarzy
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
texas910gus
Gość
texas910gus

Super sprawa.