Nowy Peugeot 2008 dla Brazylii na grafikach patentowych

0 978

Nowa generacja Peugeot 2008 jest już obecna w Europie, ale crossover wkrótce zostanie wprowadzony na kolejne rynki. Francuska marka zarejestrowała dwie wersje modelu w Narodowym Instytucie Własności Przemysłowej w Brazylii.

Wygląd nowego Peugeot 2008 nie jest żadną tajemnicą, w końcu samochód od lutego możemy oglądać w polskich salonach dealerskich. Wkrótce francuski producent zaprezentuje swój crossover na kolejnych rynkach, jednym z nich będzie Brazylia. Peugeot zarejestrował pojazd w Narodowym Instytucie Własności Przemysłowej w tym kraju. Do urzędu wpłynęły grafiki dwóch wersji pojazdu.Pierwsza z nich wygląda na model w podstawowym wyposażeniu. Peugeot 2008 nie posiada charakterystycznych świateł do jazdy dziennej i bagażnika dachowego. Bazowy wariant wyposażono w mniejsze koła, prostszy grill oraz jednokolorowe nadwozie. Drugi model jest wyraźnie bogatszy.

polecamy

naklejki 3D "Francuz płakał jak sprzedawał"

seria limitowana - kto pierwszy ten lepszy. Tylko na Allegro.

Nowy 2008 zadebiutuje na rynku brazylijskim w roku 2021. Montażem zajmie się fabryka w El Palomar w Argentynie. W tym samym zakładzie odbędzie się produkcja nowego 208 i pick-upa Landtrek.

Galeria

Może ci się spodobać również
avatar
  Subskrybuj  
Powiadom o