Chat with us, powered by LiveChat

Nowy Peugeot e-208 – ruszyły rezerwacje online w Polsce

3 1 476

Klienci w Polsce mogą już rezerwować Peugeot e-208, czyli elektryczną wersję nowego modelu spod znaku lwa. Producent umożliwia zakup pojazdu przed innymi po wpłacie 208 zł.

Nowy Peugeot 208 budzi emocje i trudno się dziwić, francuski producent postarał się, aby model odróżniał się od poprzednika. Samochód otrzymał nowy wygląd zewnętrzny, nowoczesne wnętrze z i-Cockpitem, a oferta napędowa została wzbogacona o wersję elektryczną. Peugeot właśnie uruchomił rezerwacje na e-208 jeszcze przed rozpoczęciem przyjmowania zamówień. Zgodnie z informacją producenta listy zostaną otwarte w październiku tego roku.

Co należy zrobić, aby zapisać się na nowego Peugeot e-208? Wystarczy wejść na stronę e208.peugeot.pl/, wypełnić formularz i wpłacić symboliczne 208 zł, które jest traktowane jako kaucja zwrotna. W razie czego można wycofać swoją rezerwację i otrzymać pieniądze z powrotem. Dostawy pojazdów będą odbywały się zgodnie z kolejnością zgłoszeń. Niespodzianką dla klienta może być cena, ponieważ wciąż nie wiemy ile ostatecznie zapłacimy za 208 z silnikiem elektrycznym. Na razie znamy cennik wersji benzynowej i wysokoprężnej. Spalinowy model w bazowej wersji Like z silnikiem PureTech 75 kosztuje w Polsce 53.900 zł.

Peugeot e-208 jest napędzany za pomocą tego samego silnika elektrycznego co Opel Corsa-e. Jednostka generuje moc 136 KM i umożliwia rozpędzenie samochodu od 0 do 100 km/h w czasie 8,1 sekundy. Maksymalny zasięg na jednym ładowaniu pojazdu wynosi 340 km.

Galeria

Wpis nie ma dodatkowych zdjęć.
Jeśli na powyższej liście nie ma Twojego wydarzenia zajrzyj tutaj

polecamy

Może ci się spodobać również
avatar
3 Wątki komentarzy
0 Odpowiedzi na wątki
0 Obserwujący
 
Komentarz z największą ilością reakcji
Najciekawszy wątek komentarza
3 Autorzy komentarzy
DarioLoloRoman Autorzy ostatnich komentarzy
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Roman
Gość
Roman

Tylko tak dla przypomnienia cena elektrycznej Corsy została ustalona przez generalnego importera Opel Poland na 124.500 zł brutto i w tej cenie e-Corsa będzie mogła skorzystać z państwowego dofinansowania (30% przy cenie samochodu max 125 tys zł). Ciekawe czy Peugeot Polska też pójdzie tą drogą i spróbuje ustalić cenę elektrycznego 208 na podobnym poziomie? Jeśli tak to będzie realna konkurencja w segmencie B elektryków, jeśli nie to znajdzie się na kompletnym outcie, podobnie będzie to wyglądało przy Renault Zoe. Opel Poland ustalając cenę e-Corsa na tym poziomie wykazał się absolutnym mistrzostwem w przewidywaniu rozwoju wydarzeń na rynku elektryków w Polsce.… Czytaj więcej »

Lolo
Gość
Lolo

Cena elektryka jest nieistotna, ważne jest to, że auta elektryczne to delikatnie mówiąc poroniony pomysł, a rządowe subwencje to mistrzostwo głupoty.

Dario
Gość
Dario

Taki rarytas, że będzie reglamentowany! Trzeba rezerwować. Proponuję pójść już w weekend wieczorem pod salon, żeby zdążyć :-) . Czy to jakiś żart prima aprilisowy ? ? ? Kogo zatrudnia się w tych koncernach w marketingu? Ferst edyszyny i przedpłaty…jak za czasów AUTO TAK. Będzie system argentyński? Będą losowania? Szanowni Państwo – spieszcie się kupować – tak szybką odchodzą. Przyjmowanie zamówień, listy, wpłaty. Alternatywy 4 – jak na przydział. Dealerzy będą zamieszczać listy szczęśliwców? Co za głupota, żeby zbierać zamówienia, przyjmować wpłaty, kiedy nie ma opublikowanych cen! To w ogóle zgodne z prawem?