Taxi 5 – oficjalna zapowiedź filmu

2 75

Twórcy Taxi 5, czyli piątej odsłony serii o szalonej taksówce, ujawnili zapowiedź nadchodzącej produkcji. Film pojawi się w kinach 11 kwietnia 2018 roku.

Miłośnicy filmu Taxi z pewnością z niecierpliwością czekają na kolejną, piątą już część słynnej serii. Czas oczekiwania na nową odsłonę trwa już ok. 10 lat. Właśnie w 2007 roku swoją premierę miała poprzednia produkcja z udziałem białego, superszybkiego Peugeota. Twórcy filmu wymienili wówczas model 406 na nowszą 407-kę. Wreszcie możemy zobaczyć oficjalną zapowiedź Taxi 5, na której widać tylko jednego bohatera: Peugeota 407. Film trafi na ekrany kin 11 kwietnia 2018 roku, czyli 20 lat po premierze pierwszej części wyreżyserowanej przez Luca Bessona.

Reżyserem Taxi 5 jest Franck Gastambide, który jest tu również aktorem. Wciela się w rolę Sylvaina Marot, oficera policji przeniesionego wbrew swojej woli do Marsylii. Będzie musiał zmierzyć się z Gangiem Włochów. Franck Gastambide już wcześniej chwalił się, że film będzie bardzo wybuchowy. Fani sagi nie powinni być więc zawiedzeni.

Pierwsze kadry z filmu świadczą o tym, że nie zabraknie szalonych pościgów, eksplozji i oczywiście francuskich samochodów. Zdjęcia odbywały się w Marsylii i wymagały zablokowania kilku ulic. Oprócz Peugeota 407 w Taxi 5 zobaczymy inne francuskie samochody m.in. 607-kę. Model został wprawdzie przeznaczony na straty, ale możecie liczyć na to, że jego destrukcja odbędzie się w efektowny sposób.

Galeria

Jeśli na powyższej liście nie ma Twojego wydarzenia zajrzyj tutaj

polecamy

Może ci się spodobać również
avatar
2 Wątki komentarzy
0 Odpowiedzi na wątki
0 Obserwujący
 
Komentarz z największą ilością reakcji
Najciekawszy wątek komentarza
2 Autorzy komentarzy
texas910gusSafrane Autorzy ostatnich komentarzy
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Safrane
Gość
Safrane

Dziwne, że dalej będzie to 407, a nie 508. Swoją drogą byłaby to świetna okazja na prezentację i nakręcanie hype’u na nową generację tego wozu, ale nie wiem, na ile twórcy filmu współpracują z PSA.

texas910gus
Gość
texas910gus

Czemu nie 405 i 605!?