Chat with us, powered by LiveChat

W salonach dealerskich specjalny klimat, w końcu Citroen ma 100 lat!

1 835

Jeśli w najbliższym czasie odwiedzimy salon marki Citroen na pewno nie umknie nam uwadze fakt, że francuski producent obchodzi urodziny. Już od drzwi wejściowych każdy zakątek zdobią atrybuty nawiązujące do historii producenta, który znany jest z awangardowego stylu oraz innowacji.

Rok 2019 jest szczególny dla marki spod znaku szewronów, co z łatwością dostrzeżemy u dealerów. Gdy odwiedziliśmy zaprzyjaźniony salon Citroen Zdunek znajdujący się przy ul. Grunwaldzkiej 295 w Gdańsku, od samego progu przywitały nas dekoracje z okazji 100-lecia marki. Wystrój salonów, który i tak zazwyczaj jest przytulny i barwny, teraz ma za zadanie przypomnieć o dziedzictwie Citroena. Na szybach znajdziemy logo, którym posługiwał się producent na samym początku swojego istnienia, a do 100-lecia nawiązują wyświetlane na ekranach zdjęcia i filmy. W salonach Citroena pojawiły się również modele C1, C3 oraz C3 Aircross w wersji specjalnej Origins.

W salonie w Gdańsku można zobaczyć Citroen C5 Aircross w czarnym kolorze nadwozia, który nawiasem mówiąc, świetnie prezentuje się w barwie kontrastującej z wystrojem wnętrza. Pod pojazdem również umieszczono logo Origins z grafiką prezentującą najważniejsze samochody Citroena począwszy od pierwszego modelu Type A.

Obchody 100-lecia wiążą się z różnego rodzaju zlotami i imprezami. Citroen Zdunek w Gdańsku niedawno świętował urodziny marki w Sopocie. Poniżej możecie zobaczyć relację z tej imprezy. Nie brakowało zarówno klasycznych modeli Citroena jak i nowych pojazdów C3 Aircross oraz C5 Aircross.

 

Galeria

Jeśli na powyższej liście nie ma Twojego wydarzenia zajrzyj tutaj

polecamy

Może ci się spodobać również
avatar
1 Wątki komentarzy
0 Odpowiedzi na wątki
0 Obserwujący
 
Komentarz z największą ilością reakcji
Najciekawszy wątek komentarza
1 Autorzy komentarzy
Paweł Autorzy ostatnich komentarzy
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Paweł
Gość
Paweł

Nie widzę tam znanych rajdówek Citroena, jak np. Xsara WRC.